Co je to?
Definice výrazu, termínu Singltrek. Co znamená odborný pojem Singltrek z kategorie Sport?

Co je to Singltrek? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Singltrek

Singltrek je název pro síť lesních cyklostezek. Jsou udržované a tak úzké, že po nich lze jezdit pouze v jednom směru. Pouze výjimečně se zde vyskytnou stezky obousměrné, ty však slouží pouze jako spojnice.
Singltrek je určen zkušeným i začátečníkům, stezky mají různou délku i náročnost. Rychlost jízdy a techniku je vždy potřeba přizpůsobit terénu a náročnosti.

Význam slova, termín, co je to Singltrek? Definice výrazu, termínu Singltrek. Co znamená odborný pojem Singltrek z kategorie Sport?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Singltrek s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Singltrek se nachází v kategorii Sport

Klíčová slova: Singltrek, vysvětlení, wiki, Sport, termín, Singltrek, heslo, popis, přesný význam, formulace, slovník, definice, co znamená, slovo, informace, Sport

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Singltrek? resp. co znamená slovo Singltrek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Singltrek, odpověď na dotaz co je to Singltrek?. Víte např. kdo to je Soudruh? Znáte a víte kdo je Inkvizitor? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Sport). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.