Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Ricochet. Co znamená pojem Ricochet z kategorie Sport?

Co to je Ricochet? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Ricochet

Ricochet je hra připomínající tenis nebo squash. Hrají ji dva hráči na uzavřeném kurtu, používají se speciální rakety a míček. Každá hra má tři sety. V setu vyhrává ten hráč, který jako první získá 15 bodů. Pro vítězství je nutný rozdíl dvou bodů. Pokud se toto nedaří, zvítězí ten, kdo jako první získá celkem 21 bodů.
Celkovým výhercem je ten, kdo vyhraje tři sety. Celou hru sleduje elektronické zařízení, které signalizuje chyby a ukazuje průběžný stav. Body se získávají za soupeřovy chyby.

Význam slova, termín, co je to Ricochet? Odborný termín, výraz, slovo Ricochet. Co znamená pojem Ricochet z kategorie Sport?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Ricochet se nachází v kategorii Sport

Klíčová slova: slovník, definice, Ricochet, formulace, význam, co znamená, slovo, přesný význam, přesný výraz, termín, Sport, co to je, wiki, pojem, Ricochet, význam slova

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Ricochet? resp. co znamená slovo Ricochet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ricochet, odpověď na dotaz co je to Ricochet?. Víte např. kdo to je Mohamed? Znáte a víte kdo je Facilitátor? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Sport. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.