Co je to?
Odborný výraz, definice slova Přívlač. Co znamená pojem Přívlač z kategorie Sport?

Co je to Přívlač? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Přívlač

Přívlač je označení způsobu lovu dravých ryb. Podstatou je vlečení nástrahy a vydráždění dravých ryb k záběru. Jedná se o umělé nástrahy, které svými vlastnostmi napodobují malé rybky a jinou potravu, která dravé ryby přitahuje. Přívlač se provádí i s mrtvými rybkami. Je dovoleno používat pouze 1 udici, kterou rybář drží v ruce a nástrahu sám aktivně vede. Přívlač patří mezi povolené způsoby lovu ryb.

Význam slova, termín, co je to Přívlač? Odborný výraz, definice slova Přívlač. Co znamená pojem Přívlač z kategorie Sport?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Přívlač sdílejte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Přívlač je v kategorii Sport

Klíčová slova: Přívlač, Přívlač, termín, význam slova, definice, co znamená, popis, slovo, wiki, slovník, přesný význam, význam, formulace, Sport, heslo, informace

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Přívlač? resp. jaký je přesný význam slova Přívlač? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Přívlač, odpověď na dotaz co je to Přívlač?. Víte např. kdo to je Josef Čapek? Znáte a víte kdo je Jehova? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Sport). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.