Co je to?
Výraz, termín, definice slova Pólo. Co znamená odborný pojem Pólo z kategorie Sport?

Co je to Pólo? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Pólo?

Pólo je název kolektivního jezdeckého sportu. Na venkovním hřišti proti sobě hrají dvě družstva jezdců na koních. Tyto týmy mají po čtyřech členech. Hraje se s míčkem a dlouhými pálkami, cílem je dostat míček do soupeřovy branky. Hra vznikla již ve starověké Persii a stala se zábavou šlechty.
Hřiště na pólo má několik úseků a čar odpalu. Ve středu je vyznačeno velké T, odkud se provádí úvodní vhazování. Branky jsou vyznačeny dvěma sloupky na užších stranách hřiště. Hru řídí rozhodčí, kterému pomáhají čároví a brankoví rozhodčí.

Význam slova, termín, co je to Pólo? Výraz, termín, definice slova Pólo. Co znamená odborný pojem Pólo z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Pólo s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Pólo patří do kategorie Sport

Klíčová slova: Pólo, popis, formulace, wiki, přesný význam, co znamená, co to je, význam slova, význam, Pólo, definice, význam pojmu, slovo, Sport, pojem, vysvětlení

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Pólo? resp. co vlastně znamená slovo Pólo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pólo, odpověď na dotaz co je to Pólo?. Víte např. kdo to je Zdeněk Bakala? Znáte a víte kdo je Jirchář? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Sport). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.