Co je to?
Výraz, termín, definice slova Pólo. Co znamená odborný pojem Pólo z kategorie Sport?

Co je to Pólo? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Pólo?

Pólo je název kolektivního jezdeckého sportu. Na venkovním hřišti proti sobě hrají dvě družstva jezdců na koních. Tyto týmy mají po čtyřech členech. Hraje se s míčkem a dlouhými pálkami, cílem je dostat míček do soupeřovy branky. Hra vznikla již ve starověké Persii a stala se zábavou šlechty.
Hřiště na pólo má několik úseků a čar odpalu. Ve středu je vyznačeno velké T, odkud se provádí úvodní vhazování. Branky jsou vyznačeny dvěma sloupky na užších stranách hřiště. Hru řídí rozhodčí, kterému pomáhají čároví a brankoví rozhodčí.

Význam slova, termín, co je to Pólo? Výraz, termín, definice slova Pólo. Co znamená odborný pojem Pólo z kategorie Sport?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pólo s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Pólo se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: slovo, význam slova, význam pojmu, co to je, co znamená, přesný význam, synonymum, popis, význam, přesný výraz, termín, Pólo, formulace, definice, informace, Pólo

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Pólo? resp. jaký je význam slova Pólo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pólo, odpověď na dotaz co je to Pólo?. Víte např. kdo to je Copywriter? Znáte a víte kdo je Jirchář? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Pólo i v jiných kategoriích (než Sport). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.