Co je to?
Výraz, termín, definice slova Play off. Co znamená odborný pojem Play off z kategorie Sport?

Co je to Play off? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Play off

Play off je speciální součást systému hry některých odvětví sportu. Jejím úkolem určit celkového vítěze. K play off dojde po odehrání základní části soutěží. Tam se hraje ve skupinách nebo každé družstvo s každým. Pro systém play off se mužstva rozdělí na dvojice a odehrají určený počet vzájemných zápasů, přičemž každá hra musí mít vítěze. Ten pak postupuje do dalšího kola a stejným způsobem hraje s jiným vítězem.
Klíč pro play off je daný, počet vítězných utkání určují pravidla soutěže.

Význam slova, termín, co je to Play off? Výraz, termín, definice slova Play off. Co znamená odborný pojem Play off z kategorie Sport?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Play off? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Play off je v kategorii Sport

Klíčová slova: termín, slovník, slovo, synonymum, wiki, vysvětlení, popis, informace, Play off, význam pojmu, přesný výraz, pojem, heslo, Play off, co znamená, význam

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Play off? resp. jaká je definice termínu Play off? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Play off, odpověď na dotaz co je to Play off?. Víte např. kdo to je Vdova? Znáte a víte kdo je Šovinista? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Play off v jiné sekci než Sport. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..