Co je to?
Odborný výraz, definice slova Pelota. Co znamená pojem Pelota z kategorie Sport?

Co je to Pelota? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Pelota

Pelota je varianta tenisu, založená na výměně míče mezi dvěma hráči nebo družstvy. Odpaluje se proti zdi, míček se dotkne země jen jednou a pak musí být odehrán. Pokud hráč neodehraje nebo odpálí míček jinak, získává jeho soupeř bod.
Hraje se v rozmezí 25 až 50 bodů. Pelota se může hrát holýma rukama, upravenou tenisovou raketou, dřevěnou raketou nebo prohnutým košíkem.

Význam slova, termín, co je to Pelota? Odborný výraz, definice slova Pelota. Co znamená pojem Pelota z kategorie Sport?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Pelota můžete samozřejmě sdílet s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Pelota je v sekci Sport

Klíčová slova: Sport, popis, pojem, informace, co to je, synonymum, co znamená, přesný výraz, Sport, wiki, vysvětlení, význam, termín, slovník, Pelota, význam pojmu

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Pelota? resp. jaký je přesný význam slova Pelota? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pelota, odpověď na dotaz co je to Pelota?. Víte např. kdo to je Družka? Znáte a víte kdo je Kašér? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Sport. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.