Co je to?
Výraz, termín, definice slova Paintball. Co znamená odborný pojem Paintball z kategorie Sport?

Co je to Paintball? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Paintball?

Paintball je název moderního bezkontaktního sportu. Jeho cílem je vyřadit protihráče pomocí pistolí a pušek – značkovačů, ze kterých se střílejí kuličky ze želatiny. Ty jsou z hlavně vystřelovány stlačeným vzduchem nebo oxidem uhličitým. Uvnitř kuličky se nachází rozpustné neškodné barvivo. Při zásahu kulička praská a obarví okolí. K dispozici je celá škála barev.
Barevně označený hráč je vřazen ze hry a musí odejít do vyhrazeného prostoru. Paintball se hraje na vytyčeném hřišti s úkryty a překážkami a střílet je možno na cíle až ve vzdálenosti 80 metrů.

Význam slova, termín, co je to Paintball? Výraz, termín, definice slova Paintball. Co znamená odborný pojem Paintball z kategorie Sport?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Paintball) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Paintball patří do kategorie Sport

Klíčová slova: vysvětlení, Sport, wiki, popis, formulace, význam, definice, heslo, význam slova, přesný výraz, informace, slovo, Sport, co to je, Paintball, pojem

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Paintball? resp. co označuje slovo Paintball? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Paintball, odpověď na dotaz co je to Paintball?. Víte např. kdo to je George Lucas? Znáte a víte kdo je Dysgrafik? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Paintball v jiné sekci než Sport. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?