Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Outdoor. Co znamená pojem Outdoor z kategorie Sport?

Co to je Outdoor? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Outdoor?

Outdoor je původní označení pro aktivity, které se nekonají v uzavřených prostorách. V současnosti se outdoor chápe více jako volnočasová aktivita, především v přírodním prostředí. Do outdooru se řadí například cyklistika, turistika, horolezectví, vodáctví a vodní sporty obecně a mnoho dalších aktivit.
Pojem outdoor používají i obchodníci pro označení oblečení a vybavení pro tyto aktivity, postupně se outdoor stal i módním stylem.

Význam slova, termín, co je to Outdoor? Odborný termín, výraz, slovo Outdoor. Co znamená pojem Outdoor z kategorie Sport?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Outdoor s kolegy na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Outdoor je v kategorii Sport

Klíčová slova: vysvětlení, pojem, slovo, přesný význam, definice, slovník, popis, Sport, popis, heslo, co to je, synonymum, termín, Outdoor, význam

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Outdoor? resp. jaká je definice termínu Outdoor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Outdoor, odpověď na dotaz co je to Outdoor?. Víte např. kdo to je Rodinný příslušník? Znáte a víte kdo je Personalista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Sport. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.