Co je to?
Výraz, termín, definice slova Obří slalom. Co znamená odborný pojem Obří slalom z kategorie Sport?

Co je to Obří slalom? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Obří slalom?


Obří slalom je jednou z disciplín alpského lyžování. Anglické označení Giant Slalom dalo vzniknout oficiální zkratce GS. Trať pro obří slalom je delší než pro klasický slalom a branky jsou ve větší vzdálenosti od sebe. Také rychlost je podstatně vyšší, a závodníci dělají delší oblouky. Jezdí se na dvě kola, závod probíhá v jednom dni a vždy na stejném svahu. V každém kole je zde vytyčena jiná trať. Pořadí závodníků se určuje součtem časů z obou kol.


Co je to Obří slalom? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Obří slalom. Co znamená odborný pojem Obří slalom z kategorie Sport?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Obří slalom? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Obří slalom se nachází v kategorii Sport

Klíčová slova: co je to Obří slalom?, Sport, Sport, význam pojmu, názvosloví, wiki, pojem, co to je, vysvětlení, informace, termín, slovo, slovník, Obří slalom, odborné názvosloví, synonymum, popis, heslo


Pojem Obří slalom je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít termín Obří slalom ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Obří slalom ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Obří slalom na Youtube

Hledat slovo Obří slalom ve Wikipedii

Hledat pojem Obří slalom na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Obří slalom ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Obří slalom například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Obří slalom? resp. co označuje slovo Obří slalom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Obří slalom, odpověď na dotaz co je to Obří slalom?. Víte např. kdo to je Sudička? Znáte a víte kdo je Lucie Sulovská? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Sport). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?