Co je to?
Výraz, termín, definice slova Obří slalom. Co znamená odborný pojem Obří slalom z kategorie Sport?

Co je to Obří slalom? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Obří slalom?


Obří slalom je jednou z disciplín alpského lyžování. Anglické označení Giant Slalom dalo vzniknout oficiální zkratce GS. Trať pro obří slalom je delší než pro klasický slalom a branky jsou ve větší vzdálenosti od sebe. Také rychlost je podstatně vyšší, a závodníci dělají delší oblouky. Jezdí se na dvě kola, závod probíhá v jednom dni a vždy na stejném svahu. V každém kole je zde vytyčena jiná trať. Pořadí závodníků se určuje součtem časů z obou kol.

Význam slova, termín, co je to Obří slalom? Výraz, termín, definice slova Obří slalom. Co znamená odborný pojem Obří slalom z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Obří slalom s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Obří slalom se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: popis, přesný výraz, synonymum, co znamená, popis, formulace, definice, význam slova, vysvětlení, slovník, význam pojmu, pojem, přesný význam, Sport, wiki

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Obří slalom? resp. jaký je přesný význam slova Obří slalom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Obří slalom, odpověď na dotaz co je to Obří slalom?. Víte např. kdo to je Iluzionista? Znáte a víte kdo je Podnikatel? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Obří slalom v jiné sekci než Sport. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?