Co je to?
Odborný výraz, definice slova Nordic walking. Co znamená pojem Nordic walking z kategorie Sport?

Co je to Nordic walking? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Nordic walking?

Nordic walking je aktivita, při které se díky správné technice zapojuje většina svalů těla. Jedná se o intenzivní chůzi se speciálními holemi, kterou lze provozovat jako sportovní aktivitu rekreačně nebo pravidelně.
Pro zlepšení zdravotního stavu a dosažení psychické i fyzické pohody stačí půlhodina nordic walkingu 3x týdně. Nordic walking je doporučován pro odbourání stresu, okysličení orgánů, regulaci hmotnosti i jako prevence mnoha dalších onemocnění.

Význam slova, termín, co je to Nordic walking? Odborný výraz, definice slova Nordic walking. Co znamená pojem Nordic walking z kategorie Sport?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Nordic walking? se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Nordic walking je v sekci Sport

Klíčová slova: co znamená, slovo, popis, význam slova, definice, přesný význam, pojem, informace, Sport, co to je, synonymum, význam pojmu, slovník, formulace, význam

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Nordic walking? resp. jaká je definice termínu Nordic walking? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nordic walking, odpověď na dotaz co je to Nordic walking?. Víte např. kdo to je Muslim? Znáte a víte kdo je Puritán? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Nordic walking v jiné sekci než Sport. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.