Co je to?
Odborný výraz, definice slova Nordic walking. Co znamená pojem Nordic walking z kategorie Sport?

Co je to Nordic walking? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Nordic walking?

Nordic walking je aktivita, při které se díky správné technice zapojuje většina svalů těla. Jedná se o intenzivní chůzi se speciálními holemi, kterou lze provozovat jako sportovní aktivitu rekreačně nebo pravidelně.
Pro zlepšení zdravotního stavu a dosažení psychické i fyzické pohody stačí půlhodina nordic walkingu 3x týdně. Nordic walking je doporučován pro odbourání stresu, okysličení orgánů, regulaci hmotnosti i jako prevence mnoha dalších onemocnění.

Význam slova, termín, co je to Nordic walking? Odborný výraz, definice slova Nordic walking. Co znamená pojem Nordic walking z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Nordic walking s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Nordic walking se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: význam, pojem, co to je, definice, přesný výraz, slovo, co znamená, Sport, heslo, formulace, přesný význam, synonymum, význam pojmu

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Nordic walking? resp. jaký je přesný význam slova Nordic walking? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nordic walking, odpověď na dotaz co je to Nordic walking?. Víte např. kdo to je Muslim? Znáte a víte kdo je Puritán? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Sport. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.