Co je to?
Odborný výraz, definice slova Kvadriatlon. Co znamená pojem Kvadriatlon z kategorie Sport?

Co je to Kvadriatlon? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Kvadriatlon

Kvadriatlon je název jednoho z druhů vytrvalostních sportů. Sestává ze čtyř samostatných disciplín. Těmi je nutno projít těsně za sebou a v přesně daném sledu. Řadí se k triatlonu. Do kvadriatlonu patří plavání, jízda na kajaku, jízda na kole a běh.
I kvadriatlon se dělí na další druhy – sprint, střední a dlouhý. Jedná se o novější druh sportu, začínal v roce 1987, kdy ho založil sportovec a umělec Sergio Ferrero di Muresanu. Evropská kvadriatlonová federace vznikla v roce 1997. Od roku 2001 probíhá série Světového poháru v tomto sportu.

Význam slova, termín, co je to Kvadriatlon? Odborný výraz, definice slova Kvadriatlon. Co znamená pojem Kvadriatlon z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Kvadriatlon? s blízkými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Kvadriatlon je v sekci Sport

Klíčová slova: přesný význam, pojem, formulace, popis, Kvadriatlon, Sport, Kvadriatlon, slovník, co znamená, informace, vysvětlení, heslo, definice, termín, význam, co to je

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Kvadriatlon? resp. jaký je význam slova Kvadriatlon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kvadriatlon, odpověď na dotaz co je to Kvadriatlon?. Víte např. kdo to je Vica Kerekés? Znáte a víte kdo je Copywriter? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Sport). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.