Co je to?
Odborný výraz, definice slova Kvadriatlon. Co znamená pojem Kvadriatlon z kategorie Sport?

Co je to Kvadriatlon? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Kvadriatlon?

Kvadriatlon je název jednoho z druhů vytrvalostních sportů. Sestává ze čtyř samostatných disciplín. Těmi je nutno projít těsně za sebou a v přesně daném sledu. Řadí se k triatlonu. Do kvadriatlonu patří plavání, jízda na kajaku, jízda na kole a běh.
I kvadriatlon se dělí na další druhy – sprint, střední a dlouhý. Jedná se o novější druh sportu, začínal v roce 1987, kdy ho založil sportovec a umělec Sergio Ferrero di Muresanu. Evropská kvadriatlonová federace vznikla v roce 1997. Od roku 2001 probíhá série Světového poháru v tomto sportu.


Co je to Kvadriatlon? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Kvadriatlon. Co znamená pojem Kvadriatlon z kategorie Sport?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Kvadriatlon patří do kategorie Sport

Klíčová slova: terminus technicus, přesný význam, Kvadriatlon, odborný výraz, definice pojmu, význam pojmu, co je to Kvadriatlon?, pojem, definice, termín, co znamená, co to je, slovník, význam, názvosloví, terminologie, význam slova, informace


Pojem Kvadriatlon je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Kvadriatlon zkuste tyto odkazy

Vyhledat pojem Kvadriatlon ve Wikislovníku

Hledat pojem Kvadriatlon ve Wikipedii

Najít pojem Kvadriatlon ve vyhledávači Yandex

Najít termín Kvadriatlon ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Kvadriatlon na Google.cz

Zkusit najít pojem Kvadriatlon ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kvadriatlon například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Kvadriatlon? resp. jaký je význam pojmu Kvadriatlon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kvadriatlon, odpověď na dotaz co je to Kvadriatlon?. Víte např. kdo to je Myslivec? Znáte a víte kdo je Statkář? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Sport). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.