Co je to?
Definice výrazu Kung-fu. Co znamená odborný pojem Kung-fu z kategorie Sport?

Co to je Kung-fu? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Kung-fu?

Kung-fu je název pro celý souhrn různých bojových umění. Patří sem čínská bojová umění, která se provozují jak se zbraněmi, tak beze zbraní, bojové techniky agresivní i mírné, navenek působící tvrdě i jemněji. Legenda uvádí rozšíření kung-fu již v 6. století a spojuje ho s klášterem Šao-lin. Budhistický mnich, princ Bódhidharma, učil mnichy tomuto umění, aby si zvýšili kondici. Kung-fu pak přejímalo další styly a zapojila se do něj i filozofie.
Obecně však kung-fu označovalo něco, k čemu se došlo dlouhou a poctivou prací a může být spojováno i s jinými činnostmi.


Co je to Kung-fu? Význam slova, termín, Definice výrazu Kung-fu. Co znamená odborný pojem Kung-fu z kategorie Sport?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Kung-fu můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Kung-fu je v sekci Sport

Klíčová slova: formulace, co je to Kung-fu?, přesný výraz, definice pojmu, terminologie, pojem, význam slova, Sport, význam pojmu, vysvětlení, wiki, co znamená, Kung-fu, popis, heslo, termín, přesný význam, význam


Pojem Kung-fu je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Kung-fu v následujících zdrojích

Hledat termín Kung-fu ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kung-fu ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Kung-fu ve Wikipedii

Zkusit najít termín Kung-fu ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Kung-fu ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Kung-fu ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kung-fu například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Kung-fu? resp. jaký je přesný význam slova Kung-fu? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kung-fu, odpověď na dotaz co je to Kung-fu?. Víte např. kdo to je Jakub Zedníček? Znáte a víte kdo je Negr? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Sport. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.