Co je to?
Definice výrazu, termínu Kriket. Co znamená odborný pojem Kriket z kategorie Sport?

Co je to Kriket? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Kriket

Kriket je pojmenování pro kolektivní míčovou hru, ve které se hraje speciální pálkou a míčem na oválném hřišti. Středem hřiště vede pruh, delší než 20 metrů. Proti sobě hrají dvě mužstva, každé má 11 hráčů. Nadhazovači hází míč ve směru pálkaře, který má za úkol odpálit míč mimo dosah polařů. Když se to podaří, běží pálkař na druhý konec pruhu, a tak boduje. Pálkaři hrají až do doby, kdy jsou v autu.
Tak se pokračuje až do vyautování 10 pálkařů nebo do dosažení určeného počtu sad. Potom se týmy vymění. Kriket je označován jako anglický národní sport.


Co je to Kriket? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kriket. Co znamená odborný pojem Kriket z kategorie Sport?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Kriket? Pak se o ní podělte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Kriket je v kategorii Sport

Klíčová slova: slovo, informace, pojem, heslo, co to je, názvosloví, vysvětlení, význam slova, wiki, formulace, Sport, co znamená, odborné názvosloví, popis, terminus technicus, definice, terminologie, přesný význam


Pojem Kriket je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Kriket zkuste tyto odkazy

Zkusit najít termín Kriket ve Wikislovníku

Najít výraz Kriket ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Kriket ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kriket ve Wikimedia Commons

Najít heslo Kriket ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Kriket na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kriket například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Kriket? resp. jaký je význam slova Kriket? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kriket, odpověď na dotaz co je to Kriket?. Víte např. kdo to je Karolína Plíšková? Znáte a víte kdo je Idiot? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Kriket v jiné sekci než Sport. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.