Co je to?
Definice výrazu, termínu Kriket. Co znamená odborný pojem Kriket z kategorie Sport?

Co je to Kriket? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Kriket?

Kriket je pojmenování pro kolektivní míčovou hru, ve které se hraje speciální pálkou a míčem na oválném hřišti. Středem hřiště vede pruh, delší než 20 metrů. Proti sobě hrají dvě mužstva, každé má 11 hráčů. Nadhazovači hází míč ve směru pálkaře, který má za úkol odpálit míč mimo dosah polařů. Když se to podaří, běží pálkař na druhý konec pruhu, a tak boduje. Pálkaři hrají až do doby, kdy jsou v autu.
Tak se pokračuje až do vyautování 10 pálkařů nebo do dosažení určeného počtu sad. Potom se týmy vymění. Kriket je označován jako anglický národní sport.

Význam slova, termín, co je to Kriket? Definice výrazu, termínu Kriket. Co znamená odborný pojem Kriket z kategorie Sport?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kriket s vašimi přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Kriket se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: Sport, informace, heslo, formulace, synonymum, význam slova, Kriket, Sport, význam pojmu, co to je, slovník, wiki, pojem, definice, popis, vysvětlení

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Kriket? resp. jaká je definice termínu Kriket? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kriket, odpověď na dotaz co je to Kriket?. Víte např. kdo to je Antonín Novotný? Znáte a víte kdo je Dyskalkulik? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Sport. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.