Co je to?
Definice odborného termínu, slova Krav maga. Co znamená pojem Krav maga z kategorie Sport?

Co je to Krav maga? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Krav maga?

Krav maga je slovo pocházející z hebrejštiny a znamená kontaktní boj nebo boj zblízka. Jedná se o sebeobranné techniky, které jsou oficiálně využívány izraelskou obranou, policií a bezpečností. Techniky krav maga jsou i součástí osnov izraelských středních škol.
Krav maga není považován za druh sportu, ale za přípravu na sebeobranu a boj zblízka. Techniky krav maga využívají i americké a francouzské bezpečnostní složky.

Význam slova, termín, co je to Krav maga? Definice odborného termínu, slova Krav maga. Co znamená pojem Krav maga z kategorie Sport?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Krav maga? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Krav maga patří do sekce Sport

Klíčová slova: definice, význam pojmu, popis, přesný význam, termín, co to je, informace, Sport, vysvětlení, přesný výraz, wiki, synonymum, popis

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Krav maga? resp. jaký je přesný význam slova Krav maga? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Krav maga, odpověď na dotaz co je to Krav maga?. Víte např. kdo to je Morfeus? Znáte a víte kdo je Alláh? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Sport U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.