Co je to?
Definice odborného termínu, slova Krav maga. Co znamená pojem Krav maga z kategorie Sport?

Co je to Krav maga? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Krav maga?

Krav maga je slovo pocházející z hebrejštiny a znamená kontaktní boj nebo boj zblízka. Jedná se o sebeobranné techniky, které jsou oficiálně využívány izraelskou obranou, policií a bezpečností. Techniky krav maga jsou i součástí osnov izraelských středních škol.
Krav maga není považován za druh sportu, ale za přípravu na sebeobranu a boj zblízka. Techniky krav maga využívají i americké a francouzské bezpečnostní složky.

Význam slova, termín, co je to Krav maga? Definice odborného termínu, slova Krav maga. Co znamená pojem Krav maga z kategorie Sport?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Krav maga? s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Krav maga je v sekci Sport

Co znamená pojem Krav maga? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Krav maga (hebrejsky קרב מגע‎‎, krav = boj, maga = dotyk, kontakt, tedy česky kontaktní boj, boj z blízka) je systém sebeobrany, který představuje oficiální soustavu technik vypracovaných pro sebeobranu a boj zblízka Izraelských obranných sil, izraelské národní policie a dalších izraelských bezpečnostních složek. Krav maga bylo zařazeno do učebních osnov izraelských středních škol, jeho techniky jsou předváděny a nacvičovány ve výchovných a naučných institucích řízených izraelským ministerstvem školství. Krav maga není sport, ale příprava na boj zblízka na život a na smrt.

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Klíčová slova: termín, slovo, význam pojmu, vysvětlení, heslo, význam, informace, přesný význam, definice, Sport, co to je, pojem, Sport, slovník, Krav maga

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Krav maga? resp. co je to Krav maga? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Krav maga, odpověď na dotaz co je to Krav maga?. Víte např. kdo to je Morfeus? Znáte a víte kdo je Alláh? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Krav maga i v jiných kategoriích (než Sport). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.