Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kontumace. Co znamená odborný pojem Kontumace z kategorie Sport?

Co je to Kontumace? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Kontumace?

Ve sportu jde o úředně odsouhlasenou porážku počítající se v neprospěch našeho soupeře například kvůli porušení soutěžních pravidel. V dalším významu pak izolace zvířat v určitém místě kvůli závažné nákaze, třeba ve formě ptačí chřipky. V právní oblasti potom vyloučení daného subjektu ze soudního jednání vzhledem k jeho neomluvené neúčasti na probíhajícím jednání.

Význam slova, termín, co je to Kontumace? Výraz, termín, definice slova Kontumace. Co znamená odborný pojem Kontumace z kategorie Sport?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Kontumace s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Kontumace se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: heslo, wiki, význam pojmu, popis, pojem, informace, definice, formulace, popis, slovník, co to je, přesný význam, Sport, slovo, Kontumace

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice slova Kontumace? resp. co znamená Kontumace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kontumace, odpověď na dotaz co je to Kontumace?. Víte např. kdo to je Pábitel? Znáte a víte kdo je Myslivec? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Sport). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.