Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kontumace. Co znamená odborný pojem Kontumace z kategorie Sport?

Co je to Kontumace? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Kontumace?

Ve sportu jde o úředně odsouhlasenou porážku počítající se v neprospěch našeho soupeře například kvůli porušení soutěžních pravidel. V dalším významu pak izolace zvířat v určitém místě kvůli závažné nákaze, třeba ve formě ptačí chřipky. V právní oblasti potom vyloučení daného subjektu ze soudního jednání vzhledem k jeho neomluvené neúčasti na probíhajícím jednání.

Význam slova, termín, co je to Kontumace? Výraz, termín, definice slova Kontumace. Co znamená odborný pojem Kontumace z kategorie Sport?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (Kontumace) můžete sdílet s kolegy na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Kontumace je v kategorii Sport

Klíčová slova: význam pojmu, informace, význam, co znamená, wiki, synonymum, slovo, termín, význam slova, přesný výraz, přesný význam, vysvětlení, definice

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Kontumace? resp. co znamená slovo Kontumace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kontumace, odpověď na dotaz co je to Kontumace?. Víte např. kdo to je Pábitel? Znáte a víte kdo je Myslivec? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Kontumace v jiné sekci než Sport. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.