Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kontumace. Co znamená odborný pojem Kontumace z kategorie Sport?

Co je to Kontumace? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Kontumace?

Ve sportu jde o úředně odsouhlasenou porážku počítající se v neprospěch našeho soupeře například kvůli porušení soutěžních pravidel. V dalším významu pak izolace zvířat v určitém místě kvůli závažné nákaze, třeba ve formě ptačí chřipky. V právní oblasti potom vyloučení daného subjektu ze soudního jednání vzhledem k jeho neomluvené neúčasti na probíhajícím jednání.

Význam slova, termín, co je to Kontumace? Výraz, termín, definice slova Kontumace. Co znamená odborný pojem Kontumace z kategorie Sport?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Kontumace můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Kontumace se nachází v kategorii Sport

Klíčová slova: wiki, význam slova, Kontumace, synonymum, informace, vysvětlení, popis, popis, přesný výraz, definice, slovník, co to je, termín, Sport, pojem

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Kontumace? resp. co to je Kontumace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kontumace, odpověď na dotaz co je to Kontumace?. Víte např. kdo to je Pábitel? Znáte a víte kdo je Myslivec? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Kontumace hledat i v jiných kategoriích (než Sport) Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.