Co je to?
Definice výrazu Kontumace. Co znamená odborný pojem Kontumace z kategorie Sport?

Co to je Kontumace? Význam slova

Co znamená termín Kontumace? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Kontumace je úředně přiznaná porážka. Nejedná se tedy o skutečný výsledek hry. Výsledek zápasu se v případě kontumace upravuje v neprospěch mužstva, které se na zápas nedostavilo nebo se jinak provinilo. Poměr neprospěchu se v jednotlivých sportech liší.
Důvody kontumace mohou být různé a lze je najít v pravidlech nebo propozicích sportu nebo soutěže. Vždy jde o hrubé porušení stanovených pravidel.

Význam slova, termín, co je to Kontumace? Definice výrazu Kontumace. Co znamená odborný pojem Kontumace z kategorie Sport?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Kontumace? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Kontumace je v kategorii Sport

Klíčová slova: přesný význam, význam slova, slovník, definice, formulace, pojem, význam, Kontumace, synonymum, Kontumace, význam pojmu, přesný výraz, vysvětlení, popis, co znamená, heslo

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Kontumace? resp. co znamená slovo Kontumace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kontumace, odpověď na dotaz co je to Kontumace?. Víte např. kdo to je Petr Pithart? Znáte a víte kdo je Likvidátor? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Kontumace hledat i v jiných kategoriích (než Sport) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.