Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kondiční cvičení. Co znamená pojem Kondiční cvičení z kategorie Sport?

Co je to Kondiční cvičení? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Kondiční cvičení

Kondiční cvičení je označení pro pravidelně prováděnou fyzickou aktivitu, jež si klade za cíl udržení a zlepšení fyzické kondice člověka. Kondiční cvičení by mělo být nedílnou součástí zdravého životního stylu. Přispívá též k udržení nebo snížení hmotnosti, k udržení a rozvoji pohybových schopností. Kondiční cvičení je také účinná prevence před kardiovaskulárními a civilizačními chorobami.

Význam slova, termín, co je to Kondiční cvičení? Definice odborného termínu, slova Kondiční cvičení. Co znamená pojem Kondiční cvičení z kategorie Sport?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Kondiční cvičení? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Kondiční cvičení je v kategorii Sport

Klíčová slova: informace, význam pojmu, Kondiční cvičení, termín, wiki, definice, co znamená, vysvětlení, význam slova, pojem, heslo, synonymum, slovo, Sport, popis, význam

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Kondiční cvičení? resp. co je to Kondiční cvičení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kondiční cvičení, odpověď na dotaz co je to Kondiční cvičení?. Víte např. kdo to je Učeň? Znáte a víte kdo je Jan Nedvěd? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Sport. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.