Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kondiční cvičení. Co znamená pojem Kondiční cvičení z kategorie Sport?

Co je to Kondiční cvičení? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Kondiční cvičení

Kondiční cvičení je označení pro pravidelně prováděnou fyzickou aktivitu, jež si klade za cíl udržení a zlepšení fyzické kondice člověka. Kondiční cvičení by mělo být nedílnou součástí zdravého životního stylu. Přispívá též k udržení nebo snížení hmotnosti, k udržení a rozvoji pohybových schopností. Kondiční cvičení je také účinná prevence před kardiovaskulárními a civilizačními chorobami.

Význam slova, termín, co je to Kondiční cvičení? Definice odborného termínu, slova Kondiční cvičení. Co znamená pojem Kondiční cvičení z kategorie Sport?

Texty mohou obsahovat chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Kondiční cvičení patří do sekce Sport

Klíčová slova: přesný výraz, význam slova, formulace, význam pojmu, slovo, vysvětlení, Kondiční cvičení, informace, Sport, termín, přesný význam, co znamená, pojem, slovník, definice, popis

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Kondiční cvičení? resp. co přesně označuje termín Kondiční cvičení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kondiční cvičení, odpověď na dotaz co je to Kondiční cvičení?. Víte např. kdo to je Pegas? Znáte a víte kdo je Jan Nedvěd? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Sport. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.