Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kickbox. Co znamená pojem Kickbox z kategorie Sport?

Co je to Kickbox? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Kickbox?

Kickbox je název bojového sportu využívajícího různých technik pocházejících jak z východních, tak západních bojových umění. Zápasení v kickboxu probíhá vstoje, dostane – li se některý ze zápasníků na zem, dojde k přerušení zápasu a odpočítávání do doby, než zápasník vstane nebo se ukáže, že není v zápase schopen pokračovat.
Kickbox využívají lidé i k vylepšení kondice a psychického stavu. Pokud se kickbox provozuje jako plnokontaktní sport, je předepsané využití speciálních ochranných pomůcek. Kickbox má více variant, nejznámější jsou varianta americká a japonská.

Význam slova, termín, co je to Kickbox? Definice odborného termínu, slova Kickbox. Co znamená pojem Kickbox z kategorie Sport?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Definici slova Kickbox můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Kickbox je v sekci Sport

Co znamená pojem Kickbox? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Kickbox (kickboxing) (キックボクシング) je bojový sport, ve kterém se využívají jak techniky z východních bojových umění tak i techniky ze západních bojových umění. V kickboxu se zápasí ve stoji, zápasení na zemi je zakázané. Pokud jeden ze zápasníků spadne tak zápas je přerušen, do té doby než zápasník vstane, a je schopen pokračovat (do té doby je obvykle počítan).

Definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: co to je, význam, heslo, význam slova, informace, popis, Kickbox, termín, slovník, přesný výraz, wiki, synonymum, přesný význam, vysvětlení, význam pojmu

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Kickbox? resp. jaký je význam slova Kickbox? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kickbox, odpověď na dotaz co je to Kickbox?. Víte např. kdo to je Tomáš Hertl? Znáte a víte kdo je Tramp? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Kickbox hledat i v jiných kategoriích (než Sport) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.