Co je to?
Odborný výraz, definice slova Jogging. Co znamená pojem Jogging z kategorie Sport?

Co je to Jogging? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Jogging

Jogging je běh ve velmi mírném tempu, který je možno střídat s rychlou chůzí. Vydá se při něm jen málo energie a trvá pouze kolem 20 minut. Jogging se často praktikuje jako varianta hubnutí nebo relaxace. Je velice příznivý pro činnost srdce a oběh. Protože se jogging provádí venku, je dobrý i pro posílení imunity.
Před začátkem joggingu je nutná rozcvička a protažení, v samotném průběhu pak dodržení správného tempa a sledování tepové frekvence. V závěru joggingu je potřeba se znovu protáhnout.

Význam slova, termín, co je to Jogging? Odborný výraz, definice slova Jogging. Co znamená pojem Jogging z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Jogging? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Jogging patří do sekce Sport

Klíčová slova: heslo, wiki, pojem, co znamená, slovník, slovo, definice, Sport, termín, popis, synonymum, Jogging, význam slova, význam pojmu, přesný výraz, Sport

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Jogging? resp. co se skrývá pod slovem Jogging? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jogging, odpověď na dotaz co je to Jogging?. Víte např. kdo to je Eric Trump? Znáte a víte kdo je Václav Klaus? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Sport). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.