Co je to?
Odborný výraz, definice slova Jogging. Co znamená pojem Jogging z kategorie Sport?

Co je to Jogging? Význam slova

Co znamená termín Jogging? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Jogging je běh ve velmi mírném tempu, který je možno střídat s rychlou chůzí. Vydá se při něm jen málo energie a trvá pouze kolem 20 minut. Jogging se často praktikuje jako varianta hubnutí nebo relaxace. Je velice příznivý pro činnost srdce a oběh. Protože se jogging provádí venku, je dobrý i pro posílení imunity.
Před začátkem joggingu je nutná rozcvička a protažení, v samotném průběhu pak dodržení správného tempa a sledování tepové frekvence. V závěru joggingu je potřeba se znovu protáhnout.

Význam slova, termín, co je to Jogging? Odborný výraz, definice slova Jogging. Co znamená pojem Jogging z kategorie Sport?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Jogging je v sekci Sport

Klíčová slova: definice, Sport, význam, význam pojmu, význam slova, pojem, slovník, slovo, co znamená, přesný význam, termín, formulace, informace, popis, co to je, Jogging

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Jogging? resp. co to je Jogging? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jogging, odpověď na dotaz co je to Jogging?. Víte např. kdo to je Disident? Znáte a víte kdo je Václav Klaus? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Jogging hledat i v jiných kategoriích (než Sport) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.