Co je to?
Odborný výraz, definice slova Jogging. Co znamená pojem Jogging z kategorie Sport?

Co je to Jogging? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Jogging?

Jogging je běh ve velmi mírném tempu, který je možno střídat s rychlou chůzí. Vydá se při něm jen málo energie a trvá pouze kolem 20 minut. Jogging se často praktikuje jako varianta hubnutí nebo relaxace. Je velice příznivý pro činnost srdce a oběh. Protože se jogging provádí venku, je dobrý i pro posílení imunity.
Před začátkem joggingu je nutná rozcvička a protažení, v samotném průběhu pak dodržení správného tempa a sledování tepové frekvence. V závěru joggingu je potřeba se znovu protáhnout.

Význam slova, termín, co je to Jogging? Odborný výraz, definice slova Jogging. Co znamená pojem Jogging z kategorie Sport?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Definici slova Jogging můžete sdílet se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Jogging je v sekci Sport

Klíčová slova: synonymum, wiki, význam, pojem, Sport, popis, slovo, význam slova, popis, co znamená, termín, Jogging, přesný výraz, definice, formulace

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Jogging? resp. co je to Jogging? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jogging, odpověď na dotaz co je to Jogging?. Víte např. kdo to je Oportunista? Znáte a víte kdo je Homosexuál? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Sport Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.