Co je to?
Odborný výraz, definice slova Jogging. Co znamená pojem Jogging z kategorie Sport?

Co je to Jogging? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Jogging

Jogging je běh ve velmi mírném tempu, který je možno střídat s rychlou chůzí. Vydá se při něm jen málo energie a trvá pouze kolem 20 minut. Jogging se často praktikuje jako varianta hubnutí nebo relaxace. Je velice příznivý pro činnost srdce a oběh. Protože se jogging provádí venku, je dobrý i pro posílení imunity.
Před začátkem joggingu je nutná rozcvička a protažení, v samotném průběhu pak dodržení správného tempa a sledování tepové frekvence. V závěru joggingu je potřeba se znovu protáhnout.

Význam slova, termín, co je to Jogging? Odborný výraz, definice slova Jogging. Co znamená pojem Jogging z kategorie Sport?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (Jogging) můžete sdílet s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Jogging je v kategorii Sport

Klíčová slova: popis, vysvětlení, co znamená, formulace, informace, Jogging, význam, přesný význam, přesný výraz, co to je, heslo, význam pojmu, slovník, popis, slovo

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Jogging? resp. co znamená slovo Jogging? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jogging, odpověď na dotaz co je to Jogging?. Víte např. kdo to je Oportunista? Znáte a víte kdo je Homosexuál? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Sport Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.