Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo HIIT. Co znamená pojem HIIT z kategorie Sport?

Co to je HIIT? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova HIIT?

HIIT je jeden ze způsobů intenzivního cvičení. Umožňuje zlepšit kondici během velmi krátké doby. Zkratka HIIT znamená High-Intensity Interval Training čili velmi intenzivní intervalový trénink.
Cvičení nezabere mnoho času. Jeho základem je střídání maximální a nízké intenzity cvičení. Takový trénink je velice účinný při spalování podkožního tuku a nárůstu svalové hmoty. Stačí cvičit 15 – 30 minut.

Význam slova, termín, co je to HIIT? Odborný termín, výraz, slovo HIIT. Co znamená pojem HIIT z kategorie Sport?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to HIIT? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem HIIT je v kategorii Sport

Klíčová slova: přesný výraz, co to je, HIIT, slovo, heslo, formulace, informace, vysvětlení, Sport, význam, význam slova, definice, Sport, slovník, synonymum

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova HIIT? resp. co je to HIIT? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu HIIT, odpověď na dotaz co je to HIIT?. Víte např. kdo to je Artemis? Znáte a víte kdo je Zeus? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Sport). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.