Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo HIIT. Co znamená pojem HIIT z kategorie Sport?

Co to je HIIT? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu HIIT?

HIIT je jeden ze způsobů intenzivního cvičení. Umožňuje zlepšit kondici během velmi krátké doby. Zkratka HIIT znamená High-Intensity Interval Training čili velmi intenzivní intervalový trénink.
Cvičení nezabere mnoho času. Jeho základem je střídání maximální a nízké intenzity cvičení. Takový trénink je velice účinný při spalování podkožního tuku a nárůstu svalové hmoty. Stačí cvičit 15 – 30 minut.

Význam slova, termín, co je to HIIT? Odborný termín, výraz, slovo HIIT. Co znamená pojem HIIT z kategorie Sport?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text HIIT s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz HIIT je v kategorii Sport

Klíčová slova: slovník, přesný význam, co to je, informace, heslo, synonymum, význam slova, význam pojmu, formulace, popis, význam, slovo, přesný výraz, co znamená, popis

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu HIIT? resp. co znamená slovo HIIT? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu HIIT, odpověď na dotaz co je to HIIT?. Víte např. kdo to je Artemis? Znáte a víte kdo je Zeus? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín HIIT hledat i v jiných kategoriích (než Sport) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.