Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo HIIT. Co znamená pojem HIIT z kategorie Sport?

Co to je HIIT? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova HIIT

HIIT je jeden ze způsobů intenzivního cvičení. Umožňuje zlepšit kondici během velmi krátké doby. Zkratka HIIT znamená High-Intensity Interval Training čili velmi intenzivní intervalový trénink.
Cvičení nezabere mnoho času. Jeho základem je střídání maximální a nízké intenzity cvičení. Takový trénink je velice účinný při spalování podkožního tuku a nárůstu svalové hmoty. Stačí cvičit 15 – 30 minut.

Význam slova, termín, co je to HIIT? Odborný termín, výraz, slovo HIIT. Co znamená pojem HIIT z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz HIIT se nachází v kategorii Sport

Klíčová slova: HIIT, termín, wiki, formulace, informace, přesný význam, heslo, popis, pojem, vysvětlení, co znamená, Sport, význam pojmu, význam slova, Sport, synonymum

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu HIIT? resp. jaký je přesný význam slova HIIT? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu HIIT, odpověď na dotaz co je to HIIT?. Víte např. kdo to je David Lynch? Znáte a víte kdo je Soudní znalec? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu HIIT v jiné sekci než Sport. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.