Co je to?
Odborný výraz, definice slova H.E.A.T.. Co znamená pojem H.E.A.T. z kategorie Sport?

Co je to H.E.A.T.? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu H.E.A.T.?

H.E.A.T. neboli High Energy Aerobic Training je speciální program cvičení, které zaručuje velký energetický výdaj. Cvičí se na mechanických chodících pásech, program vede instruktor. Jedná se o nový fitness program, který vychází z chůze jako přirozeného lidského pohybu. Cvičící si určí svůj vlastní osobní cíl, kterého chce dosáhnout pomocí toho aerobního cvičení.
H.E.A.T. mohou provozovat lidé v každém věku. Díky H.E.A.T. programu lze vylepšit celkovou kondici, zredukovat hmotnost, může být použit pro vytrvalostní trénink i v profesionálním sportu.

Význam slova, termín, co je to H.E.A.T.? Odborný výraz, definice slova H.E.A.T.. Co znamená pojem H.E.A.T. z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova H.E.A.T.? Pak se o tuto stránku podělte se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem H.E.A.T. je v kategorii Sport

Klíčová slova: popis, formulace, slovo, význam pojmu, wiki, význam, Sport, pojem, co to je, Sport, informace, definice, heslo, slovník, přesný výraz, vysvětlení

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to H.E.A.T.? resp. co je to H.E.A.T.? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu H.E.A.T., odpověď na dotaz co je to H.E.A.T.?. Víte např. kdo to je Pokrývač? Znáte a víte kdo je Jakub Voráček? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín H.E.A.T. hledat i v jiných kategoriích (než Sport) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.