Co je to?
Výraz, termín, definice slova Geocaching. Co znamená odborný pojem Geocaching z kategorie Sport?

Co je to Geocaching? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Geocaching

Není tomu příliš dlouho, co se začal prosazovat geocaching, což je aktivita na pomezí sportu a turistiky. Tato hra spočívá v používání navigačního systému GPS při vyhledávání ukryté schránky nazvané cache. O této schránce jsou známé zeměpisné souřadnice a jakmile jí hledač nalezne, vybere její obsah, následně se zapíše do logbooku a následně změní obsah a cache opět uschová a zamaskuje.
Jednou z nejdůležitějších myšlenek geocachingu je umisťování schránek na místa, která jsou poměrně zajímavá, nicméně málo navštěvovaná. Informace o zajímavostech místa uložení jsou uvedeny v popisu cache.

Význam slova, termín, co je to Geocaching? Výraz, termín, definice slova Geocaching. Co znamená odborný pojem Geocaching z kategorie Sport?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Geocaching s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Geocaching se nachází v kategorii Sport

Klíčová slova: slovník, Sport, přesný význam, synonymum, termín, pojem, informace, slovo, vysvětlení, význam pojmu, formulace, Geocaching, význam, wiki, definice, co to je

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Geocaching? resp. jaký je přesný význam slova Geocaching? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Geocaching, odpověď na dotaz co je to Geocaching?. Víte např. kdo to je Markéta Kutilová? Znáte a víte kdo je Hobit? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Sport). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.