Co je to?
Výraz, termín, definice slova Geocaching. Co znamená odborný pojem Geocaching z kategorie Sport?

Co je to Geocaching? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Geocaching

Není tomu příliš dlouho, co se začal prosazovat geocaching, což je aktivita na pomezí sportu a turistiky. Tato hra spočívá v používání navigačního systému GPS při vyhledávání ukryté schránky nazvané cache. O této schránce jsou známé zeměpisné souřadnice a jakmile jí hledač nalezne, vybere její obsah, následně se zapíše do logbooku a následně změní obsah a cache opět uschová a zamaskuje.
Jednou z nejdůležitějších myšlenek geocachingu je umisťování schránek na místa, která jsou poměrně zajímavá, nicméně málo navštěvovaná. Informace o zajímavostech místa uložení jsou uvedeny v popisu cache.

Význam slova, termín, co je to Geocaching? Výraz, termín, definice slova Geocaching. Co znamená odborný pojem Geocaching z kategorie Sport?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Geocaching s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Geocaching se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: přesný význam, synonymum, wiki, informace, Geocaching, význam pojmu, formulace, pojem, význam, popis, Sport, definice, význam slova, Sport, přesný výraz

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Geocaching? resp. co to je Geocaching? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Geocaching, odpověď na dotaz co je to Geocaching?. Víte např. kdo to je Sandman? Znáte a víte kdo je Walt Disney? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Geocaching i v jiných kategoriích (než Sport). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.