Co je to?
Definice odborného termínu, slova Futsal. Co znamená pojem Futsal z kategorie Sport?

Co je to Futsal? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Futsal

Futsal je označení pro fotbal hraný v hale. Jeho původ lze najít v Brazílii, kde ho původně hráli fotbaloví veteráni. Název je složenina se slov futbol a sala (salon). Neměl by být zaměňován s halovým fotbalem nebo sálovou kopanou.
Hraje se v hale na hrací ploše ve tvaru obdélníku. Šířka pole musí být vždy menší než délka. Míč má velikost 4 a měl by mít tlumený odskok. Hrají dvě družstva po 4 hráčích a s jedním brankářem. Doba hry futsalu je 2x20 minut. Je.li míč mimo hru, zastaví se čas. Počet střídání hráčů není omezen.

Význam slova, termín, co je to Futsal? Definice odborného termínu, slova Futsal. Co znamená pojem Futsal z kategorie Sport?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Futsal s přáteli a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Futsal je v kategorii Sport

Klíčová slova: co to je, informace, synonymum, termín, Futsal, slovník, Sport, pojem, formulace, heslo, definice, význam pojmu, přesný význam, přesný výraz, popis

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Futsal? resp. co znamená slovo Futsal? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Futsal, odpověď na dotaz co je to Futsal?. Víte např. kdo to je Jiří Rusnok? Znáte a víte kdo je Bůh? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Futsal hledat i v jiných kategoriích (než Sport) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.