Co je to?
Definice odborného termínu, slova Futsal. Co znamená pojem Futsal z kategorie Sport?

Co je to Futsal? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Futsal

Futsal je označení pro fotbal hraný v hale. Jeho původ lze najít v Brazílii, kde ho původně hráli fotbaloví veteráni. Název je složenina se slov futbol a sala (salon). Neměl by být zaměňován s halovým fotbalem nebo sálovou kopanou.
Hraje se v hale na hrací ploše ve tvaru obdélníku. Šířka pole musí být vždy menší než délka. Míč má velikost 4 a měl by mít tlumený odskok. Hrají dvě družstva po 4 hráčích a s jedním brankářem. Doba hry futsalu je 2x20 minut. Je.li míč mimo hru, zastaví se čas. Počet střídání hráčů není omezen.

Význam slova, termín, co je to Futsal? Definice odborného termínu, slova Futsal. Co znamená pojem Futsal z kategorie Sport?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Definici slova Futsal můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Futsal je v sekci Sport

Klíčová slova: přesný výraz, popis, co to je, wiki, informace, popis, význam slova, Futsal, heslo, co znamená, přesný význam, význam pojmu, Sport, slovník, vysvětlení

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Futsal? resp. jaký je význam slova Futsal? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Futsal, odpověď na dotaz co je to Futsal?. Víte např. kdo to je Jiří Rusnok? Znáte a víte kdo je Bůh? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Sport). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.