Co je to?
Definice výrazu Free running. Co znamená odborný pojem Free running z kategorie Sport?

Co to je Free running? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Free running?

Free running je podobně jako parcour sportovní disciplína rozšířená hlavně v USA. Jejím principem je překonávání různých překážek např. na běžné ulici pomocí různých akrobatických skoků a to tak, aby výsledný dojem byl co nejvíce estetický. Zakladatelem tohoto sportu je Sébastien Foucan.

Význam slova, termín, co je to Free running? Definice výrazu Free running. Co znamená odborný pojem Free running z kategorie Sport?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Free running s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Free running se nachází v sekci Sport

Co znamená pojem Free running? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Free running je umění pohybu, akrobatická sportovní disciplína. Freerunnerům jde o to, aby ve své cestě hladce a plynule překonali překážku, reagují na okolí pomocí různých pohybů jako vaulty (přeskoky), skoky, „somersaults“ a jiné akrobatické pohyby, vytvářející atleticky a esteticky vypadající způsob pohybu. Na rozdíl od parkouru jsou povoleny akrobatické pohyby a skoky, přičemž Freerunning je více zaměřen na estetiku a krásu pohybu. Tréninky probíhají většinou v tělocvičnách, nebo v městských prostorech, které jsou plné různých překážek.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: co to je, termín, popis, Free running, Sport, heslo, pojem, přesný výraz, vysvětlení, význam slova, wiki, formulace, co znamená, definice, přesný význam

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice slova Free running? resp. co znamená Free running? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Free running, odpověď na dotaz co je to Free running?. Víte např. kdo to je Lucifer? Znáte a víte kdo je Notář? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Sport). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.