Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Finále. Co znamená pojem Finále z kategorie Sport?

Co to je Finále? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Finále

Finále je pojem pocházející z italštiny. Jeho základním významem je poslední nebo koncový.
Slovo finále se užívá v různých oblastech života, velmi často je používáno především ve sportu. Zde označuje poslední zápas nebo vrchol nějaké sportovní akce. Toto vyvrcholení bývá často slavnostním aktem, kterým se právě tato sportovní akce zakončuje.

Význam slova, termín, co je to Finále? Odborný termín, výraz, slovo Finále. Co znamená pojem Finále z kategorie Sport?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Finále s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Finále se nachází v kategorii Sport

Klíčová slova: Sport, pojem, termín, informace, význam pojmu, přesný výraz, vysvětlení, význam slova, formulace, Finále, heslo, přesný význam, synonymum, popis, co to je, wiki

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Finále? resp. jaký je význam slova Finále? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Finále, odpověď na dotaz co je to Finále?. Víte např. kdo to je Marie Terezie? Znáte a víte kdo je Ájatolláh? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Sport. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.