Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Finále. Co znamená pojem Finále z kategorie Sport?

Co to je Finále? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Finále

Finále je pojem pocházející z italštiny. Jeho základním významem je poslední nebo koncový.
Slovo finále se užívá v různých oblastech života, velmi často je používáno především ve sportu. Zde označuje poslední zápas nebo vrchol nějaké sportovní akce. Toto vyvrcholení bývá často slavnostním aktem, kterým se právě tato sportovní akce zakončuje.

Význam slova, termín, co je to Finále? Odborný termín, výraz, slovo Finále. Co znamená pojem Finále z kategorie Sport?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Finále je v kategorii Sport

Klíčová slova: synonymum, termín, slovo, Finále, význam pojmu, význam slova, definice, informace, formulace, Finále, Sport, slovník, význam, přesný výraz, vysvětlení, Sport

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Finále? resp. co vlastně znamená slovo Finále? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Finále, odpověď na dotaz co je to Finále?. Víte např. kdo to je Hospodin? Znáte a víte kdo je Ájatolláh? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Sport). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.