Co je to?
Definice odborného termínu, slova Doping. Co znamená pojem Doping z kategorie Sport?

Co je to Doping? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Doping

Doping je pojem z oblasti sportu. Jde o použití látky nebo metody, které do svého seznamu zařadila Světová antidopingová literatura. Cílem použití těchto látek je dokonalejší sportovní výkon nebo rychlejší zotavení po tréninku nebo soutěži. Kontroly a sledování dopingu jsou stále častější, dopingových skandálů stále přibývá, sportovci jsou diskvalifikováni a jsou jim odebírána ocenění.
K zakázaným látkám patří například stimulanty, narkotika, anabolické steroidy, některé hormony a další látky.

Význam slova, termín, co je to Doping? Definice odborného termínu, slova Doping. Co znamená pojem Doping z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Doping se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: význam slova, wiki, přesný význam, definice, termín, vysvětlení, Sport, co to je, slovník, Doping, popis, informace, Doping, přesný výraz, co znamená, synonymum

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Doping? resp. co přesně znamená slovo Doping? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Doping, odpověď na dotaz co je to Doping?. Víte např. kdo to je Tomáš Klus? Znáte a víte kdo je Jaromír Nohavica? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Sport). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.