Co je to?
Definice výrazu, termínu Divoká karta. Co znamená odborný pojem Divoká karta z kategorie Sport?

Co je to Divoká karta? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Divoká karta

Divoká karta je pojem z oblasti sportu, kde znamená účast ve sportovním utkání či soutěži i pro takového jedince, který dopředu nesplnil kvalifikaci. Tato možnost se vyskytuje ve více druzích sportů, jak individuálních, tak kolektivních.
Divokou kartu může udělit pořadatel nebo organizátor sportovní události. Je možné její využití i při olympiádách.

Význam slova, termín, co je to Divoká karta? Definice výrazu, termínu Divoká karta. Co znamená odborný pojem Divoká karta z kategorie Sport?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Divoká karta? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Divoká karta se nachází v kategorii Sport

Klíčová slova: heslo, Sport, co to je, význam slova, slovník, definice, vysvětlení, přesný význam, přesný výraz, pojem, Divoká karta, informace, význam, význam pojmu, synonymum, wiki

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Divoká karta? resp. jaká je definice termínu Divoká karta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Divoká karta, odpověď na dotaz co je to Divoká karta?. Víte např. kdo to je Lenka Filipová? Znáte a víte kdo je Metrolog? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Sport). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.