Co je to?
Definice výrazu, termínu Divoká karta. Co znamená odborný pojem Divoká karta z kategorie Sport?

Co je to Divoká karta? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Divoká karta?

Divoká karta je pojem z oblasti sportu, kde znamená účast ve sportovním utkání či soutěži i pro takového jedince, který dopředu nesplnil kvalifikaci. Tato možnost se vyskytuje ve více druzích sportů, jak individuálních, tak kolektivních.
Divokou kartu může udělit pořadatel nebo organizátor sportovní události. Je možné její využití i při olympiádách.

Význam slova, termín, co je to Divoká karta? Definice výrazu, termínu Divoká karta. Co znamená odborný pojem Divoká karta z kategorie Sport?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Divoká karta patří do sekce Sport

Klíčová slova: pojem, přesný význam, význam pojmu, slovo, heslo, co to je, Divoká karta, definice, wiki, přesný výraz, informace, termín, Sport, Sport, význam, slovník

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Divoká karta? resp. jaký je přesný význam slova Divoká karta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Divoká karta, odpověď na dotaz co je to Divoká karta?. Víte např. kdo to je Populista? Znáte a víte kdo je Metrolog? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Sport. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.