Co je to?
Definice výrazu, termínu Curling. Co znamená odborný pojem Curling z kategorie Sport?

Co je to Curling? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Curling

Curling je zimní sport provozovaný na ledě a olympijská disciplína. Hrají proti sobě dva čtyřčlenné týmy, jejichž úkolem je dopravit zaoblené kameny o váze cca 20 kg do vyznačeného kruhu. K pohybu kamenů slouží rychlé metení ledu koštětem. Hráči musí mít protiskluzovou obuv. Počátky curlingu sahají do západní Evropy, vznikl asi v 16. století ve Skotsku.

Význam slova, termín, co je to Curling? Definice výrazu, termínu Curling. Co znamená odborný pojem Curling z kategorie Sport?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Curling) můžete sdílet s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Curling patří do sekce Sport

Co znamená pojem Curling? Definice slova, termínu z Wikipedie

Curling je týmový sport, ve kterém se hráči snaží dopravit po ledu své kameny co nejpřesněji do vyznačeného prostoru.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: přesný výraz, co znamená, slovník, Curling, heslo, Sport, slovo, význam pojmu, wiki, termín, Sport, formulace, význam slova, přesný význam, definice

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je přesný význam slova Curling? resp. co to je Curling? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Curling, odpověď na dotaz co je to Curling?. Víte např. kdo to je Heterosexuál? Znáte a víte kdo je Anna Fialová? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Curling hledat i v jiných kategoriích (než Sport) U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.