Co je to?
Definice výrazu, termínu Curling. Co znamená odborný pojem Curling z kategorie Sport?

Co je to Curling? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Curling

Curling je zimní sport provozovaný na ledě a olympijská disciplína. Hrají proti sobě dva čtyřčlenné týmy, jejichž úkolem je dopravit zaoblené kameny o váze cca 20 kg do vyznačeného kruhu. K pohybu kamenů slouží rychlé metení ledu koštětem. Hráči musí mít protiskluzovou obuv. Počátky curlingu sahají do západní Evropy, vznikl asi v 16. století ve Skotsku.

Význam slova, termín, co je to Curling? Definice výrazu, termínu Curling. Co znamená odborný pojem Curling z kategorie Sport?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Curling? Potom se o definici podělte se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Curling se nachází v kategorii Sport

Co znamená pojem Curling? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Curling je týmový sport, ve kterém se hráči snaží dopravit po ledu své kameny co nejpřesněji do vyznačeného prostoru.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: heslo, přesný výraz, Sport, Curling, formulace, definice, termín, pojem, slovo, co znamená, význam, popis, synonymum, wiki, význam slova

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice slova Curling? resp. co znamená Curling? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Curling, odpověď na dotaz co je to Curling?. Víte např. kdo to je Heterosexuál? Znáte a víte kdo je Anna Fialová? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Sport). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.