Co je to?
Odborný výraz, definice slova Carving. Co znamená pojem Carving z kategorie Sport?

Co je to Carving? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Carving?

Carving je lyžařská technika a druh sjezdového lyžování. Je založený na jízdě po hranách, carvování, při níž se využívá aktivně jak vnitřní, tak vnější lyže. Lyže mají speciální tvar a materiál uzpůsobený tak, aby se samy lehce přizpůsobovaly zatáčení. Lyžaři stačí správně zahranit a lyže už samy navádějí do oblouku.
Carvingový tvar lyží znamená, že špička i pata lyží jsou podstatně širší než samotný střed lyže a lyže jsou kratší. Při této technice se neužívá smyků, takže za lyžařem zůstávají na sněhu jen vyjeté koleje. Jedná se o styl, který je vhodný i pro začátečníky, základy jsou velice jednoduché. Carvingové lyže se širokou špičkou se lépe vedou do zatáček, zastavení je snadné. Velkou výhodou je i vysoká stabilita.

Význam slova, termín, co je to Carving? Odborný výraz, definice slova Carving. Co znamená pojem Carving z kategorie Sport?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova Carving můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Carving je v sekci Sport

Klíčová slova: slovník, definice, co to je, Carving, Sport, informace, význam, synonymum, wiki, termín, význam slova, co znamená, vysvětlení, přesný význam, slovo

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Carving? resp. jaká je definice termínu Carving? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Carving, odpověď na dotaz co je to Carving?. Víte např. kdo to je Facilitátor? Znáte a víte kdo je Portáš? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Carving v jiné sekci než Sport. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.