Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cardio Barre. Co znamená odborný pojem Cardio Barre z kategorie Sport?

Co je to Cardio Barre? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Cardio Barre

Cardio Barre je v současné době velmi oblíbeným druhem cvičení, zvláště v Americe. Cardio barre pracuje s vlastní váhou těla, jedná se o cvičení prováděné u taneční tyče. Spojuje v sobě prvky různých pohybových aktivit, jako je balet, tanec, posilování, strečink, cardio a další.
Rychlé cvičení prospívá jak zpevňování a vyrýsování svalů a stejně tak napomáhá rychlému spalování tuků. Začínat s cardio barre je možno ve fitness pod vedením trenéra nebo s pomocí instruktážních videí.

Význam slova, termín, co je to Cardio Barre? Výraz, termín, definice slova Cardio Barre. Co znamená odborný pojem Cardio Barre z kategorie Sport?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Cardio Barre s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Cardio Barre se nachází v kategorii Sport

Klíčová slova: heslo, slovník, informace, význam slova, synonymum, Cardio Barre, co to je, význam, wiki, pojem, přesný výraz, význam pojmu, vysvětlení, přesný význam, Sport, slovo

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Cardio Barre? resp. jaký je význam slova Cardio Barre? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cardio Barre, odpověď na dotaz co je to Cardio Barre?. Víte např. kdo to je Roman Šebrle? Znáte a víte kdo je Šprt? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Cardio Barre i v jiných kategoriích (než Sport). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.