Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Canting. Co znamená pojem Canting z kategorie Sport?

Co to je Canting? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Canting?

Canting je označení pro systém, s jehož pomocí se nastavuje sklon lyžařské boty. Lyžařská bota má plastovou kostru, která se skládá ze dvou dílů spojených kloubem. Osa kloubu by se měla shodovat s osou kotníku, pokud by tomu tak nebylo, umožňuje canting povolení bočního šroubu, nastavení správné polohy a opětovné zajištění.
Pak se tlak přenáší přímo na obě hrany lyží, nohy jsou méně zatěžovány a lyžař se rychle neunaví. Také technika jízdy je díky cantingu lepší, jednodušší jsou jak obloučky, tak přímá jízda.

Význam slova, termín, co je to Canting? Odborný termín, výraz, slovo Canting. Co znamená pojem Canting z kategorie Sport?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Canting s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Canting se nachází v kategorii Sport

Klíčová slova: definice, formulace, termín, slovník, Sport, popis, význam pojmu, význam slova, Canting, heslo, vysvětlení, pojem, Sport, přesný výraz, slovo, význam

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Canting? resp. co označuje slovo Canting? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Canting, odpověď na dotaz co je to Canting?. Víte např. kdo to je Pedel? Znáte a víte kdo je Jaroslav Kubera? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Canting i v jiných kategoriích (než Sport). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.