Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bouldering. Co znamená pojem Bouldering z kategorie Sport?

Co to je Bouldering? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Bouldering?

Bouldering je jeden z druhů sportovního lezení. Je ho možno provozovat na nižších skalách nebo blocích, lezec se při něm pohybuje pouze několik metrů nad zemí. Leze se bez lana, k vybavení patří pouze lezecké boty, podložka bránící zranění při pádu, kobereček pro očištění bot, popř. magnezium na ruce (ne však na pískovci, tam je zakázáno).
Pro bouldering nemusí mít lezec zkušenosti, je tedy vhodný i pro začátečníky.

Význam slova, termín, co je to Bouldering? Odborný termín, výraz, slovo Bouldering. Co znamená pojem Bouldering z kategorie Sport?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Bouldering) můžete sdílet s kolegy na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Bouldering patří do kategorie Sport

Klíčová slova: wiki, přesný význam, popis, definice, slovo, formulace, informace, Bouldering, význam slova, slovník, Bouldering, vysvětlení, termín, co to je, přesný výraz, Sport

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Bouldering? resp. co to je Bouldering? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bouldering, odpověď na dotaz co je to Bouldering?. Víte např. kdo to je Udavač? Znáte a víte kdo je Agnostik? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Sport. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.