Co je to?
Definice výrazu Basejump. Co znamená odborný pojem Basejump z kategorie Sport?

Co to je Basejump? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Basejump?

Basejump čili base jumping je druh extrémního sportu. Jeho základem je skok z pevného objektu. Název pochází z angličtiny, z počátečních písmen slov, která označují budovu, anténu, most či skálu. Kombinují se v něm další dva náročné sporty, horolezectví a skydiving.
Začátečníci zkouší nejdříve skoky z vysokých mostů, aby se naučili kontrolovat let a odhadovat výšku. Zájemce o tento sport by měl být dobrým parašutistou, musí totiž odhadnout výšku, kdy je nutno otevřít padák. Basejump patří k nebezpečným sportům s velkým počtem úmrtí.

Význam slova, termín, co je to Basejump? Definice výrazu Basejump. Co znamená odborný pojem Basejump z kategorie Sport?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Basejump s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Basejump je v kategorii Sport

Klíčová slova: Sport, vysvětlení, co to je, přesný význam, přesný výraz, definice, popis, slovo, význam, heslo, formulace, Basejump, pojem, slovník, co znamená, wiki

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Basejump? resp. co znamená výraz Basejump? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Basejump, odpověď na dotaz co je to Basejump?. Víte např. kdo to je Mars? Znáte a víte kdo je Alkoholik? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Sport). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.