Co je to?
Definice výrazu Atletika. Co znamená odborný pojem Atletika z kategorie Sport?

Co to je Atletika? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Atletika?

Atletika je název sportovního odvětví, které vychází ze základního pohybu člověka. V atletice se soutěží na dráze, mimo dráhu nebo v hracím poli. Na dráze se konají například běhy-překážkové, štafetové, silniční a další a také chůze. V hracím poli probíhají třeba hody, vrhy či skoky. Do atletiky patří také víceboje.
Atletika se dělí na lehkou a těžkou. Do těžké atletiky patří zápas nebo vzpírání. Atletika vznikla ve starověkém Řecku, kde byla hlavním dějem olympijských her.

Význam slova, termín, co je to Atletika? Definice výrazu Atletika. Co znamená odborný pojem Atletika z kategorie Sport?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Atletika s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Atletika se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: popis, pojem, přesný význam, slovník, popis, Atletika, přesný výraz, význam pojmu, synonymum, termín, vysvětlení, informace, Sport, co to je, heslo

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená Atletika? resp. jaká je definice slova Atletika? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Atletika, odpověď na dotaz co je to Atletika?. Víte např. kdo to je Trapper? Znáte a víte kdo je Kurtizána? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Sport Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.