Co je to?
Definice výrazu Antuka. Co znamená odborný pojem Antuka z kategorie Sport?

Co to je Antuka? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Antuka

Antuka je materiál červené barvy, který se používá na úpravu povrchů tenisových dvorců. Získává se ze štěrku, břidlice nebo pálených cihel a tašek. Její výhodou je dobrá propustnost, takže na kurtu vysypaném antukou lze hrát i za deště nebo těsně po dešti.
Antuka patří k pomalým povrchům, proto se na ní hraje většinou od základní čáry. Tento typ povrchu je užíván např. při známém turnaji French Open.

Význam slova, termín, co je to Antuka? Definice výrazu Antuka. Co znamená odborný pojem Antuka z kategorie Sport?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Antuka je v kategorii Sport

Klíčová slova: Sport, Antuka, význam, co znamená, wiki, co to je, synonymum, heslo, význam slova, význam pojmu, přesný význam, slovo, slovník, popis, pojem, informace

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Antuka? resp. jaká je definice termínu Antuka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antuka, odpověď na dotaz co je to Antuka?. Víte např. kdo to je Pravičák? Znáte a víte kdo je Michal Hašek? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Sport). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?