Co je to?
Definice výrazu Airsoft. Co znamená odborný pojem Airsoft z kategorie Sport?

Co to je Airsoft? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Airsoft?

Vojenské sporty se těší celkem slušné oblibě a mezi známější patří airsoft. Ten je velice podobný paintballu, ale namísto barevných patron se používají malé plastovo-keramické kuličky.
Původ airsoftu můžeme najít v osmdesátých letech minulého století ve východní Asii. Dodnes patří airsoft v některých asijských státech mezi oblíbené formy zábavy.
Hra je založena na cti hráčů a jakmile je někdo trefen, musí to přiznat a odejít mimo aktivní bitevní pole, kde se čeká do konce hry. Aby hra skončila, musí se dokončit předem stanovený cíl.

Význam slova, termín, co je to Airsoft? Definice výrazu Airsoft. Co znamená odborný pojem Airsoft z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Airsoft s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Airsoft se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: slovník, co to je, popis, wiki, co znamená, termín, slovo, význam, formulace, význam slova, definice, Sport, popis, pojem, význam pojmu

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Airsoft? resp. jaký je přesný význam slova Airsoft? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Airsoft, odpověď na dotaz co je to Airsoft?. Víte např. kdo to je Etnograf? Znáte a víte kdo je Trapper? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Airsoft hledat i v jiných kategoriích (než Sport) Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.