Co je to?
Definice výrazu Airsoft. Co znamená odborný pojem Airsoft z kategorie Sport?

Co to je Airsoft? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Airsoft

Vojenské sporty se těší celkem slušné oblibě a mezi známější patří airsoft. Ten je velice podobný paintballu, ale namísto barevných patron se používají malé plastovo-keramické kuličky.
Původ airsoftu můžeme najít v osmdesátých letech minulého století ve východní Asii. Dodnes patří airsoft v některých asijských státech mezi oblíbené formy zábavy.
Hra je založena na cti hráčů a jakmile je někdo trefen, musí to přiznat a odejít mimo aktivní bitevní pole, kde se čeká do konce hry. Aby hra skončila, musí se dokončit předem stanovený cíl.

Význam slova, termín, co je to Airsoft? Definice výrazu Airsoft. Co znamená odborný pojem Airsoft z kategorie Sport?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Airsoft sdílet s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Airsoft patří do sekce Sport

Klíčová slova: definice, Sport, slovník, Sport, formulace, co to je, vysvětlení, termín, přesný výraz, význam slova, informace, význam pojmu, Airsoft, co znamená, popis

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Airsoft? resp. jaká je definice slova Airsoft? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Airsoft, odpověď na dotaz co je to Airsoft?. Víte např. kdo to je Etnograf? Znáte a víte kdo je Trapper? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Sport). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.