Co je to?
Definice odborného termínu, slova Windows defender. Co znamená pojem Windows defender z kategorie Software?

Co je to Windows defender? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Windows defender?

Windows Defender je bezpečnostní nástroj, který je obsažen v novějších operačních systémech Windows. Je to antivirový program poskytující základní úroveň antivirové ochrany. Funguje od prvního spuštění Windows, kdy se zapne a začne chránit počítač před viry, malware a bezpečnostními hrozbami.
V průběhu práce s počítačem a programy kontroluje vše, s čím pracujete a co přijímáte a stahujete. Windows Defender se aktualizuje automaticky.

Význam slova, termín, co je to Windows defender? Definice odborného termínu, slova Windows defender. Co znamená pojem Windows defender z kategorie Software?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Windows defender) můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Windows defender patří do kategorie Software

Klíčová slova: co znamená, synonymum, co to je, heslo, Windows defender, význam pojmu, definice, vysvětlení, popis, formulace, Software, význam slova, slovník, termín, přesný výraz, slovo

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Windows defender? resp. co je to Windows defender? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Windows defender, odpověď na dotaz co je to Windows defender?. Víte např. kdo to je Karel Hynek Mácha? Znáte a víte kdo je Čubka? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Software. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!