Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Widget. Co znamená pojem Widget z kategorie Software?

Co to je Widget? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Widget?

Ovládací prvek počítače. Umožňuje komunikaci uživatele s počítačem a práci s daty. Patří sem například prvky pro výběr a zobrazení (tlačítko pro přepínání, nabídkové menu, ikona programu), textové vstupy (řádek pro napsání adresy, našeptávač) nebo výstupy (indikátor průběhu, balónová nápověda)a dialogová okna.

Význam slova, termín, co je to Widget? Odborný termín, výraz, slovo Widget. Co znamená pojem Widget z kategorie Software?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Widget můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Widget je v kategorii Software

Klíčová slova: přesný význam, synonymum, termín, slovník, co znamená, Widget, přesný výraz, Software, definice, heslo, co to je, vysvětlení, význam, informace, význam pojmu, formulace

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Widget? resp. co je to Widget? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Widget, odpověď na dotaz co je to Widget?. Víte např. kdo to je Choronzon? Znáte a víte kdo je Merchandiser? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Software). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.