Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Widget. Co znamená pojem Widget z kategorie Software?

Co to je Widget? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Widget?

Ovládací prvek počítače. Umožňuje komunikaci uživatele s počítačem a práci s daty. Patří sem například prvky pro výběr a zobrazení (tlačítko pro přepínání, nabídkové menu, ikona programu), textové vstupy (řádek pro napsání adresy, našeptávač) nebo výstupy (indikátor průběhu, balónová nápověda)a dialogová okna.

Význam slova, termín, co je to Widget? Odborný termín, výraz, slovo Widget. Co znamená pojem Widget z kategorie Software?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Widget s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Widget je v kategorii Software

Klíčová slova: význam pojmu, slovník, pojem, Widget, heslo, Software, co to je, informace, význam slova, popis, synonymum, co znamená, význam, definice, wiki

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Widget? resp. co je to Widget? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Widget, odpověď na dotaz co je to Widget?. Víte např. kdo to je Klempíř? Znáte a víte kdo je Filatelista? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Widget v jiné sekci než Software. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.