Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Widget. Co znamená pojem Widget z kategorie Software?

Co to je Widget? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Widget

Ovládací prvek počítače. Umožňuje komunikaci uživatele s počítačem a práci s daty. Patří sem například prvky pro výběr a zobrazení (tlačítko pro přepínání, nabídkové menu, ikona programu), textové vstupy (řádek pro napsání adresy, našeptávač) nebo výstupy (indikátor průběhu, balónová nápověda)a dialogová okna.

Význam slova, termín, co je to Widget? Odborný termín, výraz, slovo Widget. Co znamená pojem Widget z kategorie Software?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (Widget) můžete sdílet s blízkými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Widget je v kategorii Software

Klíčová slova: formulace, co to je, synonymum, slovník, Software, termín, wiki, pojem, vysvětlení, přesný výraz, význam slova, popis, definice, Widget, Software

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Widget? resp. jaká je definice termínu Widget? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Widget, odpověď na dotaz co je to Widget?. Víte např. kdo to je Klempíř? Znáte a víte kdo je Filatelista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Widget v jiné sekci než Software. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.