Co je to?
Odborný výraz, definice slova Textový editor. Co znamená pojem Textový editor z kategorie Software?

Co je to Textový editor? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Textový editor?

Textový editor je hojně využívaná aplikace používaná pro vkládání prostého textu do počítače. Prostý text nelze dále formátovat, je možno vytvořit obsah a upravovat ho, nelze však využívat formátovací funkce typu nadpis, změna písma a podobně. Uživatel vidí pouze obsah určený ke čtení. Umožňuje počítačové zpracování textu.
Textový editor je běžnou součástí operačního systému. Širší použití má v informatice.

Význam slova, termín, co je to Textový editor? Odborný výraz, definice slova Textový editor. Co znamená pojem Textový editor z kategorie Software?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Textový editor sdílejte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Textový editor je v kategorii Software

Klíčová slova: definice, význam, co znamená, pojem, slovník, heslo, co to je, Software, Textový editor, slovo, význam pojmu, Textový editor, wiki, informace, přesný výraz, Software

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Textový editor? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Textový editor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Textový editor, odpověď na dotaz co je to Textový editor?. Víte např. kdo to je Reptilián? Znáte a víte kdo je Kim Kardashian? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Software. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.