Co je to?
Výraz, termín, definice slova Spyware. Co znamená odborný pojem Spyware z kategorie Software?

Co je to Spyware? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Spyware?

Spyware je jedním ze škodlivých programů, které využívají internetu a odesílají data z uživatelova počítače bez jeho vědomí. Někteří autoři se brání tvrzením, že jejich program využívá pouze data potřebná ke statistickému zkoumání. Tyto spyware nejsou nebezpečné, ale jiné mohou být. Některé dovedou odesílat hesla a čísla kreditních karet.
Spyware spadá do kategorie malware, tedy mezi programy, jež běží na počítači a mohou zhoršovat jeho funkci. Představuje poměrně velkou hrozbu, protože hackeři dokážou získávat a zneužívat citlivá data.


Co je to Spyware? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Spyware. Co znamená odborný pojem Spyware z kategorie Software?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Spyware můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Spyware je v kategorii Software

Klíčová slova: přesný výraz, význam pojmu, popis, terminus technicus, význam slova, informace, Software, heslo, co znamená, názvosloví, definice pojmu, terminologie, Spyware, termín, vysvětlení, definice, odborné názvosloví, wiki


Pojem Spyware je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Spyware

Hledat výraz Spyware ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Spyware ve Wikislovníku

Najít pojem Spyware na Google.cz

Najít slovo Spyware ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Spyware ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Spyware na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Spyware například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Spyware? resp. co je to Spyware? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spyware, odpověď na dotaz co je to Spyware?. Víte např. kdo to je Mentor? Znáte a víte kdo je Celiatik? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Software). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?