Co je to?
Odborný výraz, definice slova Spořič obrazovky. Co znamená pojem Spořič obrazovky z kategorie Software?

Co je to Spořič obrazovky? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Spořič obrazovky?

Spořič obrazovky je režim, který po zadané době, kdy s počítačem nepracujete a máte otevřené určité úlohy, zobrazí místo pracovní plochy zvolené obrázky, fotografie nebo animace, takže do vaší rozdělané práce nebude nikdo vidět.
Díky spořiči obrazovky tedy nemusíte vždy ukládat rozdělanou práci nebo vypínat počítač. Spořič si můžete natavit tak, aby při obnovení práce požadoval heslo, takže máte jistotu, že se k vašim souborům nedostane nikdo nepovolaný.


Co je to Spořič obrazovky? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Spořič obrazovky. Co znamená pojem Spořič obrazovky z kategorie Software?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Spořič obrazovky se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Spořič obrazovky se nachází v kategorii Software

Klíčová slova: heslo, informace, co je to Spořič obrazovky?, odborný výraz, Software, synonymum, popis, přesný výraz, termín, Spořič obrazovky, přesný význam, význam pojmu, slovo, formulace, terminologie, terminus technicus, názvosloví, lexikon


Pojem Spořič obrazovky je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Spořič obrazovky doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat výraz Spořič obrazovky ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Spořič obrazovky ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Spořič obrazovky ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Spořič obrazovky ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Spořič obrazovky ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Spořič obrazovky ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Spořič obrazovky například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Spořič obrazovky? resp. co přesně označuje termín Spořič obrazovky? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spořič obrazovky, odpověď na dotaz co je to Spořič obrazovky?. Víte např. kdo to je Kněžna Libuše? Znáte a víte kdo je Františka Čížková? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Software. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.