Co je to?
Odborný výraz, definice slova Spořič obrazovky. Co znamená pojem Spořič obrazovky z kategorie Software?

Co je to Spořič obrazovky? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Spořič obrazovky?

Spořič obrazovky je režim, který po zadané době, kdy s počítačem nepracujete a máte otevřené určité úlohy, zobrazí místo pracovní plochy zvolené obrázky, fotografie nebo animace, takže do vaší rozdělané práce nebude nikdo vidět.
Díky spořiči obrazovky tedy nemusíte vždy ukládat rozdělanou práci nebo vypínat počítač. Spořič si můžete natavit tak, aby při obnovení práce požadoval heslo, takže máte jistotu, že se k vašim souborům nedostane nikdo nepovolaný.

Význam slova, termín, co je to Spořič obrazovky? Odborný výraz, definice slova Spořič obrazovky. Co znamená pojem Spořič obrazovky z kategorie Software?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Spořič obrazovky s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Spořič obrazovky je v kategorii Software

Klíčová slova: pojem, heslo, vysvětlení, synonymum, co znamená, formulace, Spořič obrazovky, slovník, význam, Software, Spořič obrazovky, definice, termín, popis, wiki, co to je

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Spořič obrazovky? resp. co znamená Spořič obrazovky? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spořič obrazovky, odpověď na dotaz co je to Spořič obrazovky?. Víte např. kdo to je Homosexuál? Znáte a víte kdo je Ježíšek? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Spořič obrazovky i v jiných kategoriích (než Software). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.