Co je to?
Výraz, termín, definice slova SAP. Co znamená odborný pojem SAP z kategorie Software?

Co je to SAP? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu SAP?

Společnost SAP sídlí v německém městě Walldorf a zabývá se výrobou produktů z oblasti informačních systémů ERP. Společnost byla založena již v roce 1972 pěti bývalými pracovníky firmy IBM.
Nejznámější produkty spadají do řady mySAP a nesou název SAP R/3. Jedná se o software sloužící pro řízení podniku. Firma SAP přišla i s informačním systémem pro malé a střední firmy s názvem SAP Business One.

Význam slova, termín, co je to SAP? Výraz, termín, definice slova SAP. Co znamená odborný pojem SAP z kategorie Software?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu SAP s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo SAP se nachází v sekci Software

Klíčová slova: přesný význam, přesný výraz, význam pojmu, slovník, význam slova, slovo, heslo, formulace, SAP, Software, co znamená, co to je, synonymum, popis, vysvětlení

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je SAP? resp. jaký je přesný význam slova SAP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SAP, odpověď na dotaz co je to SAP?. Víte např. kdo to je Pokémon? Znáte a víte kdo je Krakonoš? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu SAP i v jiných kategoriích (než Software). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.