Co je to?
Výraz, termín, definice slova SAP. Co znamená odborný pojem SAP z kategorie Software?

Co je to SAP? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu SAP?

Společnost SAP sídlí v německém městě Walldorf a zabývá se výrobou produktů z oblasti informačních systémů ERP. Společnost byla založena již v roce 1972 pěti bývalými pracovníky firmy IBM.
Nejznámější produkty spadají do řady mySAP a nesou název SAP R/3. Jedná se o software sloužící pro řízení podniku. Firma SAP přišla i s informačním systémem pro malé a střední firmy s názvem SAP Business One.

Význam slova, termín, co je to SAP? Výraz, termín, definice slova SAP. Co znamená odborný pojem SAP z kategorie Software?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova SAP můžete samozřejmě sdílet s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz SAP je v sekci Software

Klíčová slova: přesný význam, synonymum, heslo, wiki, informace, význam slova, význam pojmu, slovník, co znamená, pojem, definice, slovo, význam, Software, vysvětlení, co to je

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu SAP? resp. jaký je význam slova SAP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SAP, odpověď na dotaz co je to SAP?. Víte např. kdo to je Debil? Znáte a víte kdo je Nezaopatřené dítě? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Software. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.