Co je to?
Výraz, termín, definice slova Sandbox. Co znamená odborný pojem Sandbox z kategorie Software?

Co je to Sandbox? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Sandbox?

V informatice se můžete setkat s pojmenováním sandbox ve spojitosti s počítačovou bezpečností. Jedná se o mechanismus, který slouží k separaci procesů běžících se stejným oprávněním. Běžně se sandbox využívá ke spouštění neotestovaného kódu nebo neověřeného softwaru z neznámých zdrojů. Většinou bývají v sandboxu omezeny všechny zneužitelné možnosti, čímž se eliminuje šance napadení nebezpečným softwarem.

Význam slova, termín, co je to Sandbox? Výraz, termín, definice slova Sandbox. Co znamená odborný pojem Sandbox z kategorie Software?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Sandbox? Potom se o definici podělte s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Sandbox se nachází v kategorii Software

Klíčová slova: pojem, Software, informace, slovník, vysvětlení, Software, formulace, Sandbox, slovo, termín, popis, význam, význam pojmu, význam slova, přesný význam

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená Sandbox? resp. jaká je definice slova Sandbox? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sandbox, odpověď na dotaz co je to Sandbox?. Víte např. kdo to je Neonatolog? Znáte a víte kdo je Mezzosopranistka? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Sandbox i v jiných kategoriích (než Software). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.