Co je to?
Definice výrazu, termínu Patch. Co znamená odborný pojem Patch z kategorie Software?

Co je to Patch? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Patch?

Patch je v oblasti informatiky synonymem pro předpis změn mezi starými a novými soubory. Jedná se v podstatě o aktualizaci nejrůznějšího systému nebo aplikace, díky které jsou staré soubory opraveny a tím je docílen lepší a bezproblémovější chod.
Patch je tedy velmi užitečný a každý uživatel by měl být vždy informován o jeho možnostech. Velmi často se stává, že k obsluhování a správné funkci konkrétního softwaru je zapotřebí nahrání aktuálního patchu.

Význam slova, termín, co je to Patch? Definice výrazu, termínu Patch. Co znamená odborný pojem Patch z kategorie Software?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Patch můžete samozřejmě sdílet s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Patch je v sekci Software

Klíčová slova: Software, popis, informace, slovo, význam pojmu, Patch, wiki, význam slova, formulace, termín, synonymum, význam, vysvětlení, slovník, přesný význam, co znamená

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Patch? resp. jaká je definice termínu Patch? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Patch, odpověď na dotaz co je to Patch?. Víte např. kdo to je Psychiatr? Znáte a víte kdo je Makléř? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Software). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?