Co je to?
Definice výrazu, termínu Open Office. Co znamená odborný pojem Open Office z kategorie Software?

Co je to Open Office? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Open Office

Open Office je název balíčku kancelářských aplikací, který je dostupný zdarma. Jedná se o mezinárodní sadu kancelářských nástrojů, které by měly konkurovat Microsoft Office. Pracuje na platformách Microsoft Windows, Solaris a Linux.
Vyvíjeny jsou i verze pro Mac a unixové operační systémy. Open Office umí pracovat s většinou formátů z Microsoft Office a dalších aplikací, někdy však zobrazení nebývá zcela korektní.

Význam slova, termín, co je to Open Office? Definice výrazu, termínu Open Office. Co znamená odborný pojem Open Office z kategorie Software?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Open Office) můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Open Office patří do sekce Software

Klíčová slova: přesný význam, Software, význam, wiki, pojem, definice, informace, význam pojmu, slovo, synonymum, co znamená, termín, popis, vysvětlení, Open Office

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je přesný význam slova Open Office? resp. co to je Open Office? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Open Office, odpověď na dotaz co je to Open Office?. Víte např. kdo to je Hamoun? Znáte a víte kdo je Mediátor? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Software. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.