Co je to?
Definice výrazu, termínu Open Office. Co znamená odborný pojem Open Office z kategorie Software?

Co je to Open Office? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Open Office

Open Office je název balíčku kancelářských aplikací, který je dostupný zdarma. Jedná se o mezinárodní sadu kancelářských nástrojů, které by měly konkurovat Microsoft Office. Pracuje na platformách Microsoft Windows, Solaris a Linux.
Vyvíjeny jsou i verze pro Mac a unixové operační systémy. Open Office umí pracovat s většinou formátů z Microsoft Office a dalších aplikací, někdy však zobrazení nebývá zcela korektní.

Význam slova, termín, co je to Open Office? Definice výrazu, termínu Open Office. Co znamená odborný pojem Open Office z kategorie Software?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Open Office? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Open Office se nachází v kategorii Software

Klíčová slova: popis, wiki, Software, heslo, přesný význam, popis, informace, význam slova, význam pojmu, přesný výraz, pojem, Software, termín, vysvětlení, definice

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice slova Open Office? resp. co znamená Open Office? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Open Office, odpověď na dotaz co je to Open Office?. Víte např. kdo to je Hamoun? Znáte a víte kdo je Mediátor? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Open Office i v jiných kategoriích (než Software). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.