Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Mobogenie. Co znamená pojem Mobogenie z kategorie Software?

Co to je Mobogenie? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Mobogenie?

Mobogenie je aplikace, která slouží jako správce telefonů s operačním systémem Android pro PC. Po nahrání tohoto programu do počítače je možné připojit k němu mobilní telefon. Mobogenie usnadňuje prohlížení obsahu nebo kopírování a zálohování dat, případně obnovu dat smazaných.

Význam slova, termín, co je to Mobogenie? Odborný termín, výraz, slovo Mobogenie. Co znamená pojem Mobogenie z kategorie Software?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Mobogenie s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Mobogenie je v kategorii Software

Klíčová slova: synonymum, vysvětlení, Mobogenie, co to je, informace, význam slova, heslo, Software, význam, přesný výraz, Software, popis, co znamená, pojem, význam pojmu

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Mobogenie? resp. co znamená slovo Mobogenie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mobogenie, odpověď na dotaz co je to Mobogenie?. Víte např. kdo to je Rasista? Znáte a víte kdo je Adónis? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Software). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.