Co je to?
Výraz, termín, definice slova Microsoft Office. Co znamená odborný pojem Microsoft Office z kategorie Software?

Co je to Microsoft Office? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Microsoft Office

Microsoft Office je název sady aplikací, které jsou určené pro práci v kanceláři i pro domácí použití.
Tato sada obsahuje standardně textový editor Microsoft Word, tabulkový kalkulátor Microsoft Excel, k vytváření nejrůznějších prezentací slouží Microsoft Power Point, emaily, kalendář, úkoly a kontakty lze spravovat v programu Microsoft Outlook. K správě databází slouží Microsoft Access, textový a grafický editor lze nalézt pod názvem Microsoft Publisher a k zápisu poznámek je k dispozici poznámkový blok Microsoft OneNote.

Význam slova, termín, co je to Microsoft Office? Výraz, termín, definice slova Microsoft Office. Co znamená odborný pojem Microsoft Office z kategorie Software?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Microsoft Office se nachází v kategorii Software

Klíčová slova: slovo, Software, informace, formulace, Software, význam slova, popis, Microsoft Office, slovník, wiki, termín, definice, vysvětlení, Microsoft Office, význam, pojem

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Microsoft Office? resp. co vlastně znamená slovo Microsoft Office? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Microsoft Office, odpověď na dotaz co je to Microsoft Office?. Víte např. kdo to je Bohoslovec? Znáte a víte kdo je Pragmatik? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Microsoft Office v jiné sekci než Software. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.