Co je to?
Výraz, termín, definice slova Microsoft Office. Co znamená odborný pojem Microsoft Office z kategorie Software?

Co je to Microsoft Office? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Microsoft Office

Microsoft Office je název sady aplikací, které jsou určené pro práci v kanceláři i pro domácí použití.
Tato sada obsahuje standardně textový editor Microsoft Word, tabulkový kalkulátor Microsoft Excel, k vytváření nejrůznějších prezentací slouží Microsoft Power Point, emaily, kalendář, úkoly a kontakty lze spravovat v programu Microsoft Outlook. K správě databází slouží Microsoft Access, textový a grafický editor lze nalézt pod názvem Microsoft Publisher a k zápisu poznámek je k dispozici poznámkový blok Microsoft OneNote.

Význam slova, termín, co je to Microsoft Office? Výraz, termín, definice slova Microsoft Office. Co znamená odborný pojem Microsoft Office z kategorie Software?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Microsoft Office) můžete sdílet s kolegy na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Microsoft Office je v kategorii Software

Klíčová slova: význam pojmu, synonymum, Microsoft Office, pojem, co znamená, heslo, Software, popis, přesný význam, přesný výraz, vysvětlení, popis, termín

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Microsoft Office? resp. jaký je význam slova Microsoft Office? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Microsoft Office, odpověď na dotaz co je to Microsoft Office?. Víte např. kdo to je Nigel Farage? Znáte a víte kdo je Ivan Vladimirovič Mičurin? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Microsoft Office v jiné sekci než Software. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.