Co je to?
Výraz, termín, definice slova Microsoft Office. Co znamená odborný pojem Microsoft Office z kategorie Software?

Co je to Microsoft Office? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Microsoft Office

Microsoft Office je název sady aplikací, které jsou určené pro práci v kanceláři i pro domácí použití.
Tato sada obsahuje standardně textový editor Microsoft Word, tabulkový kalkulátor Microsoft Excel, k vytváření nejrůznějších prezentací slouží Microsoft Power Point, emaily, kalendář, úkoly a kontakty lze spravovat v programu Microsoft Outlook. K správě databází slouží Microsoft Access, textový a grafický editor lze nalézt pod názvem Microsoft Publisher a k zápisu poznámek je k dispozici poznámkový blok Microsoft OneNote.

Význam slova, termín, co je to Microsoft Office? Výraz, termín, definice slova Microsoft Office. Co znamená odborný pojem Microsoft Office z kategorie Software?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Microsoft Office? Potom se o definici podělte se známými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Microsoft Office se nachází v kategorii Software

Klíčová slova: termín, pojem, slovo, co to je, Software, heslo, co znamená, přesný výraz, význam slova, Microsoft Office, definice, synonymum, wiki, vysvětlení, Software

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená Microsoft Office? resp. jaká je definice slova Microsoft Office? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Microsoft Office, odpověď na dotaz co je to Microsoft Office?. Víte např. kdo to je Nigel Farage? Znáte a víte kdo je Ivan Vladimirovič Mičurin? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Software). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.