Co je to?
Výraz, termín, definice slova Microsoft Office. Co znamená odborný pojem Microsoft Office z kategorie Software?

Co je to Microsoft Office? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Microsoft Office

Microsoft Office je název sady aplikací, které jsou určené pro práci v kanceláři i pro domácí použití.
Tato sada obsahuje standardně textový editor Microsoft Word, tabulkový kalkulátor Microsoft Excel, k vytváření nejrůznějších prezentací slouží Microsoft Power Point, emaily, kalendář, úkoly a kontakty lze spravovat v programu Microsoft Outlook. K správě databází slouží Microsoft Access, textový a grafický editor lze nalézt pod názvem Microsoft Publisher a k zápisu poznámek je k dispozici poznámkový blok Microsoft OneNote.

Význam slova, termín, co je to Microsoft Office? Výraz, termín, definice slova Microsoft Office. Co znamená odborný pojem Microsoft Office z kategorie Software?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Microsoft Office můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Microsoft Office je v kategorii Software

Klíčová slova: slovník, co znamená, vysvětlení, přesný výraz, Microsoft Office, popis, heslo, definice, formulace, pojem, termín, Software, Microsoft Office, význam pojmu, význam, slovo

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Microsoft Office? resp. jaký je význam slova Microsoft Office? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Microsoft Office, odpověď na dotaz co je to Microsoft Office?. Víte např. kdo to je Preceptor? Znáte a víte kdo je Pragmatik? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Software Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.