Co je to?
Výraz, termín, definice slova Microsoft Office. Co znamená odborný pojem Microsoft Office z kategorie Software?

Co je to Microsoft Office? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Microsoft Office?

Microsoft Office je název sady aplikací, které jsou určené pro práci v kanceláři i pro domácí použití.
Tato sada obsahuje standardně textový editor Microsoft Word, tabulkový kalkulátor Microsoft Excel, k vytváření nejrůznějších prezentací slouží Microsoft Power Point, emaily, kalendář, úkoly a kontakty lze spravovat v programu Microsoft Outlook. K správě databází slouží Microsoft Access, textový a grafický editor lze nalézt pod názvem Microsoft Publisher a k zápisu poznámek je k dispozici poznámkový blok Microsoft OneNote.

Význam slova, termín, co je to Microsoft Office? Výraz, termín, definice slova Microsoft Office. Co znamená odborný pojem Microsoft Office z kategorie Software?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Microsoft Office s vašimi přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Microsoft Office se nachází v sekci Software

Klíčová slova: co znamená, wiki, význam, přesný výraz, definice, význam slova, synonymum, termín, přesný význam, Software, informace, Microsoft Office, co to je, popis, slovo

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Microsoft Office? resp. co to je Microsoft Office? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Microsoft Office, odpověď na dotaz co je to Microsoft Office?. Víte např. kdo to je Nigel Farage? Znáte a víte kdo je Ivan Vladimirovič Mičurin? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Software). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.