Co je to?
Výraz, termín, definice slova Microsoft Edge. Co znamená odborný pojem Microsoft Edge z kategorie Software?

Co je to Microsoft Edge? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Microsoft Edge

Microsoft Edge je název webového prohlížeče firmy Microsoft. Od Windows 10 nahrazuje Internet Explorer pro počítače, smartphone i tablety.
Tento prohlížeč by měl přinášet větší efekt, zjednodušení práce a také je menší. Microsoft Edge se instaluje společně s operačním systémem a vzhledově se podobá původnímu prohlížeči Internet Explorer.

Význam slova, termín, co je to Microsoft Edge? Výraz, termín, definice slova Microsoft Edge. Co znamená odborný pojem Microsoft Edge z kategorie Software?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Microsoft Edge sdílejte s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Microsoft Edge je v kategorii Software

Klíčová slova: termín, Microsoft Edge, definice, přesný výraz, význam, slovník, co to je, přesný význam, Software, co znamená, informace, vysvětlení, význam slova, synonymum, popis, Software

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Microsoft Edge? resp. co přesně znamená slovo Microsoft Edge? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Microsoft Edge, odpověď na dotaz co je to Microsoft Edge?. Víte např. kdo to je Furiant? Znáte a víte kdo je Miki Volek? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Software). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.