Co je to?
Výraz, termín, definice slova Microsoft Edge. Co znamená odborný pojem Microsoft Edge z kategorie Software?

Co je to Microsoft Edge? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Microsoft Edge

Microsoft Edge je název webového prohlížeče firmy Microsoft. Od Windows 10 nahrazuje Internet Explorer pro počítače, smartphone i tablety.
Tento prohlížeč by měl přinášet větší efekt, zjednodušení práce a také je menší. Microsoft Edge se instaluje společně s operačním systémem a vzhledově se podobá původnímu prohlížeči Internet Explorer.

Význam slova, termín, co je to Microsoft Edge? Výraz, termín, definice slova Microsoft Edge. Co znamená odborný pojem Microsoft Edge z kategorie Software?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Microsoft Edge s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Microsoft Edge se nachází v sekci Software

Klíčová slova: Software, co to je, definice, Software, slovo, popis, význam slova, popis, přesný výraz, slovník, co znamená, termín, wiki, vysvětlení, heslo

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Microsoft Edge? resp. co to je Microsoft Edge? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Microsoft Edge, odpověď na dotaz co je to Microsoft Edge?. Víte např. kdo to je Neonatolog? Znáte a víte kdo je Basista? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Software). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.