Co je to?
Výraz, termín, definice slova Microsoft Edge. Co znamená odborný pojem Microsoft Edge z kategorie Software?

Co je to Microsoft Edge? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Microsoft Edge

Microsoft Edge je název webového prohlížeče firmy Microsoft. Od Windows 10 nahrazuje Internet Explorer pro počítače, smartphone i tablety.
Tento prohlížeč by měl přinášet větší efekt, zjednodušení práce a také je menší. Microsoft Edge se instaluje společně s operačním systémem a vzhledově se podobá původnímu prohlížeči Internet Explorer.

Význam slova, termín, co je to Microsoft Edge? Výraz, termín, definice slova Microsoft Edge. Co znamená odborný pojem Microsoft Edge z kategorie Software?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Microsoft Edge? Potom se o definici podělte s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Microsoft Edge se nachází v kategorii Software

Klíčová slova: popis, pojem, Microsoft Edge, co znamená, Software, termín, informace, synonymum, význam, vysvětlení, slovník, co to je, Microsoft Edge, heslo, význam pojmu, Software

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Microsoft Edge? resp. co je to Microsoft Edge? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Microsoft Edge, odpověď na dotaz co je to Microsoft Edge?. Víte např. kdo to je Anna Fialová? Znáte a víte kdo je Miki Volek? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Software Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.