Co je to?
Odborný výraz, definice slova Messenger. Co znamená pojem Messenger z kategorie Software?

Co je to Messenger? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Messenger

Messenger je aplikace pro chytré mobilní telefony dostupná pro Android v Obchodě Play. Stažení je bezplatné. Aplikace slouží k posílání zpráv podobně jako SMS, ale její výhodou je, že není třeba platit za každou jednotlivou zprávu ve smyslu sazby jako za 1 SMS, neboť Messenger využívá stávající datový tarif.

Význam slova, termín, co je to Messenger? Odborný výraz, definice slova Messenger. Co znamená pojem Messenger z kategorie Software?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Messenger se známými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Messenger se nachází v sekci Software

Klíčová slova: wiki, co znamená, pojem, Messenger, heslo, význam slova, co to je, definice, popis, vysvětlení, přesný význam, synonymum, přesný výraz

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice slova Messenger? resp. co znamená Messenger? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Messenger, odpověď na dotaz co je to Messenger?. Víte např. kdo to je Bolševik? Znáte a víte kdo je Samorost? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Messenger v jiné sekci než Software. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.