Co je to?
Odborný výraz, definice slova Messenger. Co znamená pojem Messenger z kategorie Software?

Co je to Messenger? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Messenger

Messenger je aplikace pro chytré mobilní telefony dostupná pro Android v Obchodě Play. Stažení je bezplatné. Aplikace slouží k posílání zpráv podobně jako SMS, ale její výhodou je, že není třeba platit za každou jednotlivou zprávu ve smyslu sazby jako za 1 SMS, neboť Messenger využívá stávající datový tarif.

Význam slova, termín, co je to Messenger? Odborný výraz, definice slova Messenger. Co znamená pojem Messenger z kategorie Software?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Messenger? s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Messenger je v sekci Software

Klíčová slova: význam slova, wiki, přesný význam, slovo, Software, popis, význam pojmu, heslo, Software, vysvětlení, slovník, co to je, Messenger, formulace, co znamená, pojem

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Messenger? resp. jaký je význam pojmu Messenger? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Messenger, odpověď na dotaz co je to Messenger?. Víte např. kdo to je Jirka Král? Znáte a víte kdo je Vozataj? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Software). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.