Co je to?
Odborný výraz, definice slova Messenger. Co znamená pojem Messenger z kategorie Software?

Co je to Messenger? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Messenger

Messenger je aplikace pro chytré mobilní telefony dostupná pro Android v Obchodě Play. Stažení je bezplatné. Aplikace slouží k posílání zpráv podobně jako SMS, ale její výhodou je, že není třeba platit za každou jednotlivou zprávu ve smyslu sazby jako za 1 SMS, neboť Messenger využívá stávající datový tarif.


Co je to Messenger? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Messenger. Co znamená pojem Messenger z kategorie Software?

Uvedené informace jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Messenger patří do kategorie Software

Klíčová slova: odborný výraz, přesný výraz, definice, vysvětlení, co znamená, názvosloví, Messenger, co je to Messenger?, slovník, přesný význam, lexikon, význam slova, wiki, pojem, co to je, heslo, význam, popis


Pojem Messenger je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít termín Messenger ve Wikipedii

Vyhledat výraz Messenger na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Messenger ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Messenger ve Wikislovníku

Vyhledat termín Messenger ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Messenger ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Messenger například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Messenger? resp. co znamená Messenger? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Messenger, odpověď na dotaz co je to Messenger?. Víte např. kdo to je Kurtizána? Znáte a víte kdo je John Travolta? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Software). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.