Co je to?
Definice odborného termínu, slova Mass storage. Co znamená pojem Mass storage z kategorie Software?

Co je to Mass storage? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Mass storage?

Mass storage je označení pro počítačový komunikační protokol. Ten se využívá při komunikaci s externími zařízeními, s jejichž pomocí se ukládají data mimo vlastní počítač. Nejčastěji jde o chytré telefony, externí pevné disky, flash disky, čtečky karet a podobná zařízení.
S mass storage by měl umět komunikovat každý operační systém. Počítač při připojení není potřeba konfigurovat nebo restartovat, zařízení by mělo být okamžitě k dispozici.

Význam slova, termín, co je to Mass storage? Definice odborného termínu, slova Mass storage. Co znamená pojem Mass storage z kategorie Software?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Mass storage? Potom se o definici podělte s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Mass storage je v sekci Software

Klíčová slova: slovník, přesný výraz, termín, přesný význam, synonymum, wiki, pojem, popis, význam slova, Software, co znamená, význam, Mass storage, význam pojmu, slovo

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Mass storage? resp. jaký je význam slova Mass storage? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mass storage, odpověď na dotaz co je to Mass storage?. Víte např. kdo to je Myšpulín? Znáte a víte kdo je Petr Pithart? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Software Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.