Co je to?
Definice odborného termínu, slova Mass storage. Co znamená pojem Mass storage z kategorie Software?

Co je to Mass storage? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Mass storage?

Mass storage je označení pro počítačový komunikační protokol. Ten se využívá při komunikaci s externími zařízeními, s jejichž pomocí se ukládají data mimo vlastní počítač. Nejčastěji jde o chytré telefony, externí pevné disky, flash disky, čtečky karet a podobná zařízení.
S mass storage by měl umět komunikovat každý operační systém. Počítač při připojení není potřeba konfigurovat nebo restartovat, zařízení by mělo být okamžitě k dispozici.

Význam slova, termín, co je to Mass storage? Definice odborného termínu, slova Mass storage. Co znamená pojem Mass storage z kategorie Software?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Mass storage se nachází v sekci Software

Klíčová slova: definice, Software, synonymum, wiki, popis, význam pojmu, co znamená, vysvětlení, význam, Mass storage, formulace, slovo, termín, informace, přesný význam, Software

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Mass storage? resp. jaká je definice slova Mass storage? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mass storage, odpověď na dotaz co je to Mass storage?. Víte např. kdo to je Karolína Plíšková? Znáte a víte kdo je Charlize Theron? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Software). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.