Co je to?
Odborný výraz, definice slova Konfigurace. Co znamená pojem Konfigurace z kategorie Software?

Co je to Konfigurace? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Konfigurace

Konfigurace softwaru je určitý způsob jeho nastavení.

Odborný výraz, definice slova Konfigurace. Co znamená pojem Konfigurace z kategorie Software?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Konfigurace) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Konfigurace je v kategorii Software

Klíčová slova: co znamená, informace, význam slova, vysvětlení, popis, popis, synonymum, heslo, přesný výraz, termín, Software, Software, slovo, co to je, definice

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Konfigurace? resp. jaký je význam slova Konfigurace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Konfigurace, odpověď na dotaz co je to Konfigurace?. Víte např. kdo to je Notorik? Znáte a víte kdo je Referent? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Konfigurace hledat i v jiných kategoriích (než Software) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.