Co je to?
Odborný výraz, definice slova Konfigurace. Co znamená pojem Konfigurace z kategorie Software?

Co je to Konfigurace? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Konfigurace?

Konfigurace softwaru je určitý způsob jeho nastavení.


Co je to Konfigurace? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Konfigurace. Co znamená pojem Konfigurace z kategorie Software?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Konfigurace je v sekci Software

Klíčová slova: slovo, co to je, termín, odborný výraz, lexikon, odborné názvosloví, slovník, přesný výraz, vysvětlení, význam, popis, Software, co znamená, význam slova, formulace, definice, co je to Konfigurace?, informace


Pojem Konfigurace je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Konfigurace

Hledat výraz Konfigurace na Google.cz

Vyhledat heslo Konfigurace ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Konfigurace ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Konfigurace ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Konfigurace ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Konfigurace ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Konfigurace například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Konfigurace? resp. co vlastně znamená slovo Konfigurace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Konfigurace, odpověď na dotaz co je to Konfigurace?. Víte např. kdo to je Savec? Znáte a víte kdo je Císařovna? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Konfigurace v jiné sekci než Software. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.