Co je to?
Odborný výraz, definice slova Konfigurace. Co znamená pojem Konfigurace z kategorie Software?

Co je to Konfigurace? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Konfigurace

Konfigurace softwaru je určitý způsob jeho nastavení.

Význam slova, termín, co je to Konfigurace? Odborný výraz, definice slova Konfigurace. Co znamená pojem Konfigurace z kategorie Software?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Konfigurace) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Konfigurace je v kategorii Software

Klíčová slova: co znamená, informace, význam slova, vysvětlení, popis, popis, synonymum, heslo, přesný výraz, termín, Software, Software, slovo, co to je, definice

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Konfigurace? resp. jaký je význam slova Konfigurace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Konfigurace, odpověď na dotaz co je to Konfigurace?. Víte např. kdo to je Notorik? Znáte a víte kdo je Referent? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Konfigurace hledat i v jiných kategoriích (než Software) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.